Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahotelben mennyi lenne a...

Mamahotelben mennyi lenne a normális rezsi hozzájárulás?

Figyelt kérdés

35 éves fiam még velünk él.

Van munkája, autója.

Havi 10 ezer forintnál többet nem merek elérni tőle. Vagy ez is sok?

Ez fedezi az étkezését is. Minden nap főzök!


2020. jún. 13. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
0%

#29


Azért mert te kispénzből az éhhalál szélén élsz, màs még nem feltétlen.

2020. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
38%
Aha. szóval ha szerinte nem helyes hogy egy dolgozó ember eltartatja a szüleivel magát, akkor csak csóró lehet, aki az éhhalál szélén áll. Érdekes a logikád.
2020. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
34%

Nyilvánvalóan ez jött le a válaszból, másképp nehezen tudnám elképzelni ezt a kicsinyességet.

De persze kell száraz kenyérre és vízre, megértem.

2020. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván a paraziták is úgy gondolkodnak mint te. Hogy kicsinyesség egy dolgozó embertől elvárni hogy eltartsa magát.
2020. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki ott használja ki a kölykét ahol jól esik neki. Fizessen már ha egyszer meg lett szülve.
2020. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
75%
Tudod te mi a kicsinyesség? Amit a kérdező "gyereke" Csinál. Ott az öregedő szülő, nyilván hatvan felé egy ekkora marhával a nyakán, és mit csinál? Lök egy kis alamizsnát, ami a saját kajájára SE lehet elég, és eltartatja meg kiszolgáltatja magát a nyilván egyre betegesebb szülővel. De ugye ez is nyilván a szülő hibája, véletlenül se a majd negyven éves pasasé...
2020. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
72%
"Mindenki ott használja ki a kölykét ahol jól esik neki." Na mesélj már hogy is használja ki a kérdező a parazita fiát?
2020. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
81%
Ha többet nem 'mersz' elkérni, akkor meg lehet kérni a 35 éves 'gyereket', hogy havonta egyszer menjen el nagybevásárlásra és fizesse ki. A mai világban 10 ezer forint megélhetésre egy 35 éves férfinak bolhafing. Elmegyek veszek egy nagy csomag wc papírt, öblítőt, mosószert meg sampont és el is fogyott. Aztán még rezsit nem használt meg nem is evett. Szerintem ennyi idősen alap lenne minimum a kajádat állni, ami közel sem 10 ezer. És tök mindegy, hogy mire gyűjt, lakásra vagy új kocsira, de akkor sem vagy köteles évekig a szájába rakni az ételt. Így sohasem lesz önfenntartó, nem tanul meg spórolni, mert azt sem tudja manapság mennyibe kerül az élelmiszer. Szépen kérd meg, hogy a havi 40 ezres nagybevásárlást fizesse. Az lenne a minimum ennyi idősen.
2020. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
80%
Én 30-at adok haza, ez is kevés, de a többit félreteszem. 33/F
2020. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
83%
Én 26 éves koromig laktam otthon, havi 30-at adtam, és volt, hogy kajat vagy drogériaban is én vásároltam be. Egyébként kicsit jobban kerestem mint a szüleim így természetes volt. 2 évvel fiatalabb testvérem 20-at adott, de ő akkor jóval kevesebbet keresett. Így is tudtam félretenni, mert ez is töredéke egy albérletnek, vagy egy hitel törlesztőnek.
2020. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!