Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahotelben mennyi lenne a...

Mamahotelben mennyi lenne a normális rezsi hozzájárulás?

Figyelt kérdés

35 éves fiam még velünk él.

Van munkája, autója.

Havi 10 ezer forintnál többet nem merek elérni tőle. Vagy ez is sok?

Ez fedezi az étkezését is. Minden nap főzök!


2020. jún. 13. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
55%
Tízezer azért tényleg elég kevés. Én 24 vagyok még itthon lakom, havi 20-at adok itthonra, meg kéthetente ha grillezünk vagy bográcsozunk akkor én fizetem. Meg az új kocsimat is használhatják ha épp menni akarnak valahova.
2020. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
80%

Én 50 ezret szoktam adni. Bár anyum sose kéri, úgy lell rátukmálni a pénzt. Mindig mondja hogy ne adjak neki ilyen sokat, inkább tegyem félre, gyűjtögessem, stb. De őszintén szólva én kellemetlenül érezném magam nagyon, ha nem adnám oda neki ezt az összeget. Illetve van, hogy a hétvégi nagybevásárlást is én fizetem, meg a saját kajámat meg szoktam venni magamnak.

24/N

2020. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
75%
Milyen többséggel? A saját válaszaidra célzol?
2020. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
84%

Az egy főre jutó rezsi elosztva, ez a része a legkönnyebb. Kaját viszont nehéz kiszámolgatni.

Én a férjem felnőtt korú gyerekeivel laktam együtt muszájból pár évig, a kaján ment a csörte (kb. kajára semmit nem adtak, viszont elvárások voltak részükről). Ezt úgy rendeztük el, hogy maguknak vettek kaját, magukra főztek a saját maguk által vett alapanyagokból. Amúgy ha valami CÉLLAL lakik a szülői házban, eszembe nem jutna számolni, de ha csak úgy héderez, és elvár, akkor más a helyzet.

2020. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
64%

"Havi 10 ezer forintnál többet nem merek elérni tőle. Vagy ez is sok?


Ez fedezi az étkezését is. Minden nap főzök!"


Mér bocs, ez k...va kevés:(

Szerinted (vagy őszerinte) hol élne meg havi 10 ezerből? Mondjuk lenne egy kis lakása, havi 10-ből a villanyszámlája lenne meg kb.

2020. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
63%
35 évesen nem is hagynám, hogy otthon legyen.
2020. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
80%
Figyelitek amúgy? Pont az a proli réteg az, aki kioszt, vagdalkozik, hogy így pénzéhes meg úgy a kérdező, egyedül d...göljön majd meg, kb. ilyeneket írnak. A stílusuk alapján is IQ bajnokok. Kb. ők azok, akik nem hogy a felnőtt, otthon élő kölyküket, de magukat sem tudnák finanszírozni, ez már a primitív írásképükből is lejön.
2020. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
54%

"#24 annyit ad le amenynit akar ... ez nem valami börtön family, hogy a börtön anyunak csúsztatunk enynit meg annyit, hanem a család. És mint mondtam lehet hogy félretesz , lehet hogy nem akarja megvárni ott a 40 et , lehet hogy neki is kényelmetlen és menne ha tudna, de nem tud, de nem tudjuk...és még midnig pénzért adják a lakásokat ! Mind2 oldalon meg van a felelősség. SZóval hagyjuk ezeket az ítélezéseket, bár az biztos kényelmesebb véleményvezéri szerep."


Aha. 25-ös! Te eltartod a felnőtt, 35 éves gyerekedet? Eteted, fűtesz alá, stb? Vagy az eltartott kategória vagy 40 évesen?

2020. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
24%
Én pattantam amint pénzt kértek, mert egy dolog ingyen lakni abban a szrfészekben, de hogy fizetni nem fogok érte az tuti, azóta feléljük sem néztem.
2020. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
54%
jól tetted, 49-es. én még löktem is volna egyet rajtad
2020. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!