Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak kapcsolata kezd...

Anyukámnak kapcsolata kezd kialakulni egy barátommal. Hogy kezeljem a helyzetet? Említsem neki, hogy tudok róla?18

Figyelt kérdés

Anyunak és apunak ilyen lakótárs, még barátok se jellegű a kapcsolata, együtt élünk, mert nincs más opció.

Én mostanában játszok egy online stratégiai játékkal, és van pár ember, akit onnan ismertem meg, egész jó barátságok alakultak ki különböző korú emberekkel, nagyon ritkán van, akivel találkozok. És hát van egy barátom, aki anyukámmal egyidős, elvált, a gyerekei kicsivel idősebbek tőlem. És anyu is elkezdte mostanában játszani azt az online játékot, és ő is megismerte azt a barátomat. És ugye anyu nem tudja, hogy én ismerem azt a férfit, akivel ismerkedik, a barátom pedig szerintem nem tudja, hogy az anyukám a nő, akivel kezd alakulni valami(legalábbis nem említette, hogy tudná). Egyébként tudtommal mind a ketten tudnak arról, hogy a másiknak vannak gyerekei, illetve az a bizonyos barátom említette, hogy, akit megismert az még együtt él a gyereke apjával. És hát az a barátom belinkelte nekem annak a nőnek a FB profilját és ekkor számomra világossá vált, hogy az anyukámról van szó. Én nem akarok beleszólni, de kicsit fura a helyzet. Érthető okból nem lett bemutatva még senki senkinek, mivel állítólag még csak ismerkednek. Anyu viszont nekem nem mondta, hogy megismert valakit, nem is tőle tudom, hanem a másik féltől.


Hogy tudnám kezelni ezt a helyzetet? Kéne említenem anyunak, hogy tudok róla, és hogy én is ismerem, akivel ismerkedik?


2021. jan. 18. 10:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Annyit mondj el anyádnak, mert ezt tudnia kell, hogy az az illető anyád profiljáét mutogatja másoknak, kiadja őt mint a csaját. Hogy anyádnak ez megfelel-e, hogy a háta mögött idegeneknek pletykálnak róla.
2021. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak élettársak, az azt jelenti, hogy nem voltak olyan fontosak egymásnak, hogy házasságot is kössenek. ilyenkor nincs miért hűségesnek lenni. A házasság jelenti a kizárólagosságot, az élettársi viszony olyan semmilyen dolog. Pont a gyengébb kötelékről szól.
2021. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Te fiú vagy vagy lány?
2021. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Miért számít, hogy fiú vagy lány vagyok?
2021. jan. 18. 14:57
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát anyukáddal egy idős pasi aki találkozik egy 18 éves csajjal az több mint fura.... Még barátok vagytok. Hmm
2021. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát továbbra is fenntartom, hogy lényegtelen a kérdés szempontjából, hogy fiú vagy lány vagyok. Plusz ha feltételezzük, hogy lány vagyok, akkor sem kéne többet belelátni. Nem romantikus, kettesben találkozóról volt szó, hanem csoportos, többen együtt :D
2021. jan. 18. 15:18
 17/21 anonim ***** válasza:
9%

Persze persze, mert egy kB 40-45 éves hanem több... éves pasi egy 18 éves csajjal "barátkozik" és chattelnek.. Nah persze

Szegény anyukád nem tudja még, hogy mekkora a gáz

2021. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A stratégiai játékokban különböző emberek megfordulnak hátsó szándék nélkül... Egyébként még mindig nem írtam olyat, hogy lány vagyok, csak hogy nem hiszem, hogy számít, hogy lány vagyok-e vagy fiú.
2021. jan. 18. 21:08
 19/21 anonim ***** válasza:
11%
Az írásod alapján abszolút lány vagy
2021. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál h anyud már tudja h ismered?


Face adatlapot küldött. Nyilván ismerösök is. Neked nem ismerösöd a pasi? Mert akkor szoba hozhatod ugy h láttam van egy új közös ismerösünk.... stb...

De ha anyud képei közt van olyan amin rajta vagy akkor a pasi is levágta sztem már a szitut és lehet mondta anyádnak

2021. jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!