Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak kapcsolata kezd...

Anyukámnak kapcsolata kezd kialakulni egy barátommal. Hogy kezeljem a helyzetet? Említsem neki, hogy tudok róla?18

Figyelt kérdés

Anyunak és apunak ilyen lakótárs, még barátok se jellegű a kapcsolata, együtt élünk, mert nincs más opció.

Én mostanában játszok egy online stratégiai játékkal, és van pár ember, akit onnan ismertem meg, egész jó barátságok alakultak ki különböző korú emberekkel, nagyon ritkán van, akivel találkozok. És hát van egy barátom, aki anyukámmal egyidős, elvált, a gyerekei kicsivel idősebbek tőlem. És anyu is elkezdte mostanában játszani azt az online játékot, és ő is megismerte azt a barátomat. És ugye anyu nem tudja, hogy én ismerem azt a férfit, akivel ismerkedik, a barátom pedig szerintem nem tudja, hogy az anyukám a nő, akivel kezd alakulni valami(legalábbis nem említette, hogy tudná). Egyébként tudtommal mind a ketten tudnak arról, hogy a másiknak vannak gyerekei, illetve az a bizonyos barátom említette, hogy, akit megismert az még együtt él a gyereke apjával. És hát az a barátom belinkelte nekem annak a nőnek a FB profilját és ekkor számomra világossá vált, hogy az anyukámról van szó. Én nem akarok beleszólni, de kicsit fura a helyzet. Érthető okból nem lett bemutatva még senki senkinek, mivel állítólag még csak ismerkednek. Anyu viszont nekem nem mondta, hogy megismert valakit, nem is tőle tudom, hanem a másik féltől.


Hogy tudnám kezelni ezt a helyzetet? Kéne említenem anyunak, hogy tudok róla, és hogy én is ismerem, akivel ismerkedik?


2021. jan. 18. 10:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem ki a szavaiból higy nem bánnád ezt a dolgot. Így 7,és 20 - al értek egyet.

Szerintem anyukád nem akarja mondani neked egyelőre, mert még nem találkozott vele, mert ez az ő kis flörtje. Az is lehet higy azért mert mivel apukátok veletek lakik azt hiszi hogy te nem örülnél egy leendő kapcsolatnak. Lehet hogy a férfi is tudja, csak ő sem akarja mondani. Lehet.

Sok lehetőség van. Talán megemlítheted nmanyukádnak hogy nem bánnád ha találna valakit, hiszen senkinek sem jó egyedül. Ebből baj nem lehet.

Fura helyzet mert kicsit olyan mintha titkolózni kellene.

2021. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!