Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elvárható,hogy...

Szerintetek elvárható,hogy valaki az idős szüleit támogassa?

Figyelt kérdés

Szülők,gyerekek válasza is érdekel.


Akár anyagilag,vagy máshogy.


2022. aug. 26. 05:40
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

40-es: a törvény azért nem fölösleges (mellesleg minden fejlettebb államban ugyanígy megvan, nem magyar specialitás), mert van elég sok fiatal, aki annak ellenére nem segít az idös szülönek, hogy böven ellen rá lehetösége, illetve sok idös ember van, aki korábban erejen felül segítette a gyerekét, ezért nincs megfelelö tartaléka, vagy éppen valami nem várt katasztrófa miatt került anyagilag nullára, és az a 10-20-30 000 Ft igen sokat jelentene.

Sajnos vannak olyan esetek, amikor igenis van értelme és szükségessége ennek a törvénynek, akkor is, ha rengetegen félreértelmezik mindkét oldalról.

2022. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
helyzet és kapcsoaltfüggő.
2022. aug. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
25%

41/én is imerek olyan családot ahol az apa betegségéig robotolt mikor lebetegedet mindent elvettek tőle lenézték.

Aztán késöbb újra nösült igy még mindig pénzbeni támogatást követelnek tőle

Igazságos viselkedés!

A helyzet sajnos nem egyedi sok van ilyen a szülő csak addig érték mig haszon van belőle.(mig úgy gondolják még van mit elvenni minden eszközt bevetnek hogy azt megkapják)

Persze én is tudom hogy törvény van erre a fejlett tásadalmakba a kötelező szülőtartás.

De gondold csak el milyen érzések futnak keresztül az efféle embereken ha egy ilyen gyerek pénzét megkapják

Én nem kérnék belőle!

2022. aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem kérnék belőle!"


Ha a másik lehetőség a híd alja, akkor de, bizony kérnél belőle

2022. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!