Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezeljem jól a helyzetet...

Hogy kezeljem jól a helyzetet a szüleim és a férjem között ragadva?

Figyelt kérdés

Építkezünk.

Szüleimtől ajándékba kapjuk a telket és szeretnének nagyobb összeggel is támogatni, emellett aktívan részt is vesznek az építkezésben.


Telket elfogadjuk, de a pénzt csak végső esetben szeretnénk.


A probléma a szüleim és a férjem közötti kapcsolat.

Szüleim nem érzik a férjem háláját és ebben igazuk is van, tényleg nem érezhető rajt.

Viszont szüleim is -persze jó szándékból- de mindenbe is bele akarnak szólni

Milyen támogatást vegyünk fel, mit hogyan csináljunk, ha vmit magunk megcsinálunk az úgy nem jó, nem úgy kell, miért nem megy férjem munka előtt/után minden nap az építkezésre (több műszakos munkarendben dolgozik). Ő nincs hozzászokva, hogy ilyen szinten irányítsák, így inkább kivonja magát a szüleimmel történő kommunikációból. Ez vmilyen érthető, azonban úgy gondolom kicsit megalázkodhatna ilyen téren, hiszen rengeteg támogatást kapunk.


2 oldal között pedig ott vagyok én és nem igazán tudom, hogyan kezelhetném a helyzetet


Tanácsokat szívesen fogadnék!


2022. nov. 15. 09:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/137 anonim ***** válasza:
86%
Az előző válaszoló kicsit durva volt, de tökéletesen igaza van, én is elküldtem volna a fenébe a szüleidet. Biztos szeret a férjed hogy miattad tűr, de ez így kalap kaka lesz a jövőben, nem házasság.
2022. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/137 anonim ***** válasza:
85%
131-es: Ó, ez még bőven a finomított változata volt annak, amit eredetileg akartam volna írni. Az már nem ment volna át a szűrőn :DDDD
2022. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/137 anonim ***** válasza:
84%

#128

Szakember az tényleg kellene neki, de az agy normális funkcióinak a helyreállítása miatt. Jelenleg a teljesítménye mínusz. Idióta egy tyúk. Nem tudom ezen tényleg lehetne-e segíteni hatásosan.... Én innen reménytelennek látom.

2022. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/137 anonim ***** válasza:
87%
Nem idióta,csak a szülők kinyírtak benne minden önállósuló törekvést,saját gondolatot vagy kezdeményezést,mennyit rombolhat egy ilyen mérgező szülőpár gondoskodás,szeretet álarca mögött,szomorú.
2022. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/137 anonim ***** válasza:
87%

Én biztos ha mindig azt mondogatnák,hogy ááá,neked úgyse sikerül ez vagy az,direkt megmutatnám,hogy azért is sikerül.

Ne légy a bábjuk,akit ide-oda rángatnak,mutasd meg te is.Minden véges,egy férj szerelme,szeretete is,meg fogja egy idő után unni hogy te még nem vàltàl le a szüleidről és szépen tovább áll,akkor majd nézheted magad az új hàzadban.

2022. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/137 anonim ***** válasza:
71%
Hat azért amiylen árak vannak egy telek is huzos.
2022. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/137 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor mi van? Nem kötelező építkezni. Gondolom, azt is anyuciék találták ki, hogy házat kell épiteni, mert az ő unokájuk nem születhet akármilyen putri panelba.
2022. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!