Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen ember az, aki 30-40...

Milyen ember az, aki 30-40 évesen se képes leválni és külön életet élni a szülőjétől / szüleitől?

Figyelt kérdés
Így képzeld el: egy fedél alatt élés, közös kassza, közös gondok, közös bevásárlás, közös tespedés otthon, közös minden ló@ is. Hogy ne legyen nehéz estig az elszakadás, munkaidőben a telefonhbeszelgetések pótolják a hiányt.

2023. máj. 17. 18:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%

#19


Van, aki nem akar párt, se lakótársat.

2023. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
19-es. Jó korán kezdtél el dolgozni, hogy jó dolgod legyen. Vagy egy gazdagabb pasi eltartott?
2023. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%

Én a napjaimat a következővel töltöm:

Munka,

Háztartás vezetés (főzés, takarítás házi munka),

Tanulás,

Szabadidő,

egyéb projektek,

alvás, jövő megtervezése


Nekem 1 percem nem volt arra soha, hogy azon gondolkodjak, hogy mások hogyan élnek és mások hol laknak, és hogy szerintem hol és hogyan kellene élniük. :D


Tök jó hogy ennyi időtök van lényegtelen dolgokon agyalni.

2023. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

A tesóménak a férjével 260 ezres lakáshitelük van az összes havi költségük 600 ezer ft.

Én anyámmal lakom a régi házunkban. Úgy havi 500 E-böl élünk.

Nos miután az elmúlt 4 évben teljesen fellelett újítva. Ráadásul fele az én pénzemen.


Az összes háztartási géppel együtt ami igy összeadva több millió ft volt.

Mért is költözzek el ?


3 hálószobánk van és vagyunk 2-en.

60 négyzetméteren+ kert.

2023. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk olyan mentális beteg mint én akinek az apja is az volt és egész eleteben a szülei hazában élősködőt, én is oda születtem, egész nap orditottak, verte az anyámat közben a nagymamám sipakolt és az an anyámat hibaztatta


Így nőttem fel, a retardált apámat 15 éve nem láttam, volt csöves is, én nem tudok elköltözni az anyamtol 28 évesen sem, férfira nem tudok ránézni mert az apám miatt undorodom tőlük, úgyhogy ha valaki ilyen gyerekkort biztosít, az egye meg amit főzött

2023. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%
OK, de apád elsősorban egy hülye volt, nem pedig férfi és nem azért hülye mert férfi és nem azért férfi mert hülye... szóval, hogy az apád miatt vagy rossz véleménnyel a teljes férfitársadalomról ez valóban kezelendő mentális probléma! Nem minden férfi agresszív, asszonyverő, őrjöngő, idióta!
2023. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%

Csak sajnos ha valakinek ilyen fogyatékos az apja az nagy eséllyel hasonlót vonzana mint ahogy az anyám apja is pont ilyen retardált állat volt

És ha egy kislánynak ilyen körülmények között kell felnőnie mint nekem akkor ne csodálkozzon a család ha venlany marad és 28 évesen is meg otthon lakik és nem tud egy önálló életet kialakítani….

2023. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
18%
#27 Hány éves korodig szeretnél apádékra mutogatni? Ha olyan rossz, miért laksz majd' 30 évesen is otthon?
2023. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%
#27 Igen, azt elismerem, hogy ez egy létező jelenség.
2023. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
57%

28 leírtam hogy miért

Zsinórban a 3. Nő vagyok egyébként a családból aki nem ment férjhez és nem lettek gyerekei és nem tud önálló lenni…..

bár ilyen elb.aszott családba beleszületve egy csődtömeg apaval talán van valamennyi mentségem

2023. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!