Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor szakítok vagy dühös a...

Amikor szakítok vagy dühös a másik mindig lejáratnak a szüleim előtt.a szüleim miért hallgatják meg az ilyeneket hisznek nekik és támadnak ők is?

Figyelt kérdés

Amikor valakivel szakitok vagy elutasítom vagy a kapcsolatban pl féltékeny, akkor azt csinálják hogy a szüleimnek kibeszélnek rondán, le akarnak járatni és magukat szegény áldozatnak bemutatni és én vagyok a gonosz.

Mivel fel vannak kavarva, vagy fáj nekik a szakítás, gyakorta dühösek lesznek, mint mások is ha elutasítom. Ők ilyenek tiltás törlés nem szabad velük foglalkozni majd megbékélnek, találnak mást.

De a szüleim meg elkezdenek támadni bántani, a másiknak hisznek akik persze hogy úgy állitják be magukat mintha szentek lennének, engem meg egy utolsónak.

Hogy lehet az hogy szülők (értelmiségiek), ilyenek a saját gyerekükkel?

Ők ugyanezt csinálták mikor váltak, egymást mocskolták volna előttem még én mondtam hogy én apát anyát egyformán szeretem bármi is ha nem stimmel a kaocsolatukban, ne rajtam vezessék le. Nem éreztem jogomnak se egyiket elhordani mert el akar válni vagy a másikat bármiért is.

És fújják azt amit a volt párjaim támadnak, aláznak. Miközben én tudom magamról hogy fele se igaz az egésznek, meg ferdítés és csak dühből van.



2023. jún. 18. 07:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy összeállsz fűvál-fával egy dolog, rád tartozik. De azt nem értem, mindegyiket hazaviszed bemutatni, hogy mind ismerik a szüleid?
2023. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi közük van egyáltalán ehhez?

Egyébként mond meg nekik: mutassanak példát jó kapcsolatból.

2023. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne vidd haza bemutatni a heti aktuális örök szerelmedet, így a szüleid nem fogják tudni védeni az éppen soron lévő vőjelöltet...
2023. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Az én facom is csipné a csalán, ha a lányomat minden héten más húzkodná.
2023. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Te életed te dolgod kivel vagy és menyniszer váltod a partnered.
2023. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem állok össze fűvel fával.

Na ez a jellegű bántalmazás miből van?

Mert akikkel szakítok még érthető is. De mások?

2023. jún. 18. 08:47
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Ismertem egy ilyet mint te. Mindig a másik volt a hibás, aki megcsalta, a csaj meg az ártatlan jó tündér, akit bántanak. Közben meg csak azzal nem járt össze, aki nem akart vele kezdeni.

Nézz magadba, és tanulj önismeretet! Nem a másik a hibás mindig!

2023. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A gyk n olyanokat írnak minek vagy ilyennel szakits. Ha meg szakít valaki akkor ez van.


Mindenkiken jogaban áll szakítani is válni is.

Fura hogy az emberek meg rugdossák ezért.

2023. jún. 18. 09:17
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Te troll vagy ugye?
2023. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Troll? Nézd már a válaszokat.

Szakít vki erre el van hordva mindennek.

Ennek a pszichológiája oka érdekelne.

Miközben sokan szakítanak válnak, ez nem is újkeletű.

A házasságok fele is válás.

2023. jún. 18. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!