Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon éget 38 évesen ezzel...

Nagyon éget 38 évesen ezzel anyukám szerintetek is, hogy munkahelyemre hozza az ebédet, amit főzött, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és egy héten legalább egyszer bejön a munkahelyemre és hoz ebédet amit főzött...lehet kollégáim már röhögnek rajtam....

Hiába mondom neki hogy szerintem ez ciki már, mintha meg sem hallaná...ti mit csinálnátok?


2023. júl. 6. 14:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem égő, hacsak nem kamasz vagy. Örülj neki.
2023. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Én idősebb vagyok nálad, de büszke lennék rá, és örülnék neki, ha az édesanyám heti 1x dobna be egy ebédet a munkahelyemre.


Ha emiatt kinevetnenek, együtt nevetnek velük, mondván, hogy "nekem ez jutott" 😉. És jóízűen megennem. Nem a kollégákat, hanem az ebédet.

2023. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%
Ó baszki, de jó lenne, ha anyám hozna a főztjéből! de 2 órányira lakik...
2023. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem becsüld meg hogy ilyen anyád van. Sok ismerősöm örülne neki ha csak egyszer az életben törődne velük az anyjuk akár csak egy kicsit is.


Viszont ha nagyon cikinek érzed akkor üljetek le s beszéljétek meg.


Szerintem nem röhögnek rajtad a munka társaid mert ez egyáltalán nem ciki. Ha pedig mégis akkor is őket minősíti s nem téged.

2023. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
66%
Anyagi és érzelmi leválásnál kell tájékozódni az Ablak-Zsiráfban. Úgy tűnik, ez még nem történt meg.
2023. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%

Miért fáj sokaknak, ha valaki együtt él a szüleivel, ha nem bántanak vele mást? Gondolom itt a legtöbben 15 évesen már egy háromszobás 100 négyzetméteres hodályt fenntartottak!


Kérdező, te meg ásd el magad! Inkább örülj, hogy van annyi időd, hogy tudsz kajálni munkaidőben normálisan. Sokaknak ez sincs. Ennyi eszed nincs, hogy leültesd anyukádat és elmagyarázd neki.

2023. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
33%

A kérdező írta, hogy már sokszor mondta az anyjának, hogy hagyja ezt abba. Itt az anyuka nagyon erőszakos. Valószínűleg másban is az. Ezek a szülők mindent elő akarnak írni a gyerekük életében, egész a halálukig. Ez nem gondoskodás, ez fojtogató.

Nos, azért egy kicsit számíthat a kollégák véleménye is. Én se vagyok megfelelési kényszeres, de engem is zavarna egy ilyen helyzet. Tényleg kinevethetik, mert ez arra utal, hogy közel a negyvenhez se tudott leválni rendesen a szülőjéről. Bukhat emiatt előléptetést is. A főnökök is pl. vezetői pozícióban határozott, önálló embereket szeretnek látni.

Én a helyében a portaszolgálatot utasítanám, hogy ne engedjék be az anyát. Ha mégis erővel ott hagyná az ebédet, én nagyvonalúan a portásnak adnám ajándékba. Attól talán észbe kapna a vénasszony. Hiszen itt már ezerszer megkérte a nő az anyját, hogy ne menjen be oda, de nem hallgat rá. Milyen ember az olyan, aki így ignorálja egy hozzátartozója többszöri kérését? Egyértelműen az anyával van itt a baj.

2023. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%

7: Igen, ez érdekes. Volt olyan munkahelyem, ahol volt 35 gigaépület, oda se talált volna, nem is tudta, merre dolgozom pontosan.

Másik munkahelyemre kártyával kellett belépni.

2023. júl. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
37%
Tiltsd le mindenhonnan a pitsába és válts melóhelyet...
2023. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező - a helyzeted jobb megértése céljából nézd meg "A zongoratanárnő" című filmet:


[link]

2023. júl. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!