Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon éget 38 évesen ezzel...

Nagyon éget 38 évesen ezzel anyukám szerintetek is, hogy munkahelyemre hozza az ebédet, amit főzött, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és egy héten legalább egyszer bejön a munkahelyemre és hoz ebédet amit főzött...lehet kollégáim már röhögnek rajtam....

Hiába mondom neki hogy szerintem ez ciki már, mintha meg sem hallaná...ti mit csinálnátok?


2023. júl. 6. 14:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem menő.

9: valakinek nem célja a leválás, miért is kéne leválni a szeretteinkről? Sokkal inkább lakok szülővel, mint párral, laktam egy régi párommal külön, nekem nem jött be, monogám típus vagyok.

2023. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha anyukád helyébe lennék és azt hallanám és látnám hogy kiküldenek, megkérsz hogy ne hozzak az nagyon megbántana
2023. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%

Sose legyen nagyobb bajod az életben, minthogy valaki kaját visz neked.


Nekem már nincs ki hozzon, pedig én nem bánnám.

2023. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy 35 év körüli kollégám, réges-rég külön él, gyerekkel, feleséggel. Az anyja is itt dolgozik, időnként hoz neki kaját, nekem még soha eszembe nem jutott, hogy ez ciki lenne.
2023. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
20%

"Hiába mondom neki hogy szerintem ez ciki már, mintha meg sem hallaná...ti mit csinálnátok?"


Válasz:

Durván közölném vele, hogy egy bántalmazó agresszor!

2023. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
4%
Úgy emlékszem, hogy a "Ken Park" című filmben egy tinédzser ilyen mikroagressziók mindennapos elszenvedése miatt lekéseli a nagyszüleit, és büszkén fel is vállalja a tettét!
2023. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%
Én őrülnék neki
2023. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg neki hogy már nem vele élsz majd a párod főz neked
2023. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
97%

Az a ciki, hogy 38 évesen még a "ciki-nem ciki" vonalon mozogsz.

Átlagember ennyi idős korára kinő abból, hogy mások véleménye ennyire számítson.

2023. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez mennyiben más, mintha futár hozná?
2023. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!