Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban én vagyok az arcátlan...

Valóban én vagyok az arcátlan vagy tényleg normális így távozni? (lesz sógornőm, após, anyós)

Figyelt kérdés

A párom tesójának a nőjének ballagása lesz és bejelentette, min. 18 000 Ft-ot kíván kapni fejenként.


Ezt eléggé soknak tartjuk (mindketten párommal 22 évesek vagyunk), mi ketten 4000 körül gonoltuk a dolgot és még egy csokrot. Ennek kapcsán tudatták velünk, a kaja drágább ennél. Szalagtűzőre 25 000 Ft-ot és egy 6000 Ft-os csokorral lett megajándékozva, inkább kért és (kb.egy 1 hónapja volt a születésnapja), arra tabot vettünk neki (ismert rokona kérésére). Nincs kedvünk számolgatni, hogy ki mennyit vett meg adott a másiknak, de mi nagyjából 100.000 Ft-ot költöttünk rá, ő viszont még nekünk semmit sem vett karácsonyra, mert még tanul. Mondtuk, így valószínűleg nem megyünk, meghívót is szóban kaptunk.


A párom anyja azért szólt, hogy ez pofátlan dolog, annyira számítanak ránk és ne az utsó időben mondjuk vissza és pláne a pénz miatt ne.


Valóban mi vagyunk az arcátlanok?



2023. júl. 29. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
93%
Augusztusi ballagásoknál ez a szokás. Meg a gyakorikamuk.hu-n.
2023. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
90%
Milyen ballagást tartanak augusztusban?
2023. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 Szervizmérnök úr ***** válasza:
77%

”diszgráfiám van néha nehéz egybe rakni a sok mindent és utána választ írni."

Így talán érthetőbb, de egy rosszul megfogalmazott kérdéssel a paranoidok alá adod a lovat.

2023. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanám hogy "meg amit a paci himbál" kisanyám. Azt kérheted esetleg. Ez a probléma a mai caros kölykökkel hogy azt hiszik a felnőttek fossák a pénzt az ő kérésükre. Ekkora pofával pedig tuti egy fillért sem adnék. Ha esetleg azt látom hogy megérdemli, pl tanulmányi eredménye, céltudatossága, tovább tanulás a cél akkor örömmel adnék. De nehogy már tőlem várja a póthajra, szoliba, műkörömre, kanra valót.
2023. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
88%
Videó is készült mikor a hercegnő elé járult mindenki az ajándékokkal? Nálunk itt a faluban az a szokás. Hosszú estélyi, korona, fukszok és rokonok boritékkal, vagy nagy lapos tévével, tabbal, laptoppal.
2023. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
42%
Hol van augusztusban ballagás? Már bocs! Ha már volt szalagavató, akkor a 2022/23-as tanévben végzett középiskolában. A ballagások május elején voltak. Legalább figyelj már oda, hogy mikor írsz ki valami hülyeséget.
2023. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
még egy párszor kiírom mert látszik hogy sokan nem nézik vissza az eseményeket, de diszgráfiám van!!!!! elnézést rosszul írtam!!
2023. júl. 29. 19:16
 48/59 anonim ***** válasza:
92%

"A párom tesójának a nőjének ballagása lesz és bejelentette, min. 18 000 Ft-ot kíván kapni fejenként."


Eddig olvastam. Lakodalom kicsiben, elvart ajandek stb...

El se mennek a helyedben.


Lakodalomkor majd mi lesz, 500 000 ft/fo?

2023. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
87%

HM.. és 2 húszonéves miért is költ kvázi egy vadidegenre 100 e Ft? 🤔



Milyen ballagás is lesz nyár közepén?

2023. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
78%

"még egy párszor kiírom mert látszik hogy sokan nem nézik vissza az eseményeket, de diszgráfiám van!!!!! elnézést rosszul írtam!!"


A diszgráfia nem azt jelenti, hogy nem tudsz különbséget tenni a jelen és a multido között. Kamu a történet, gyenge a magyarazkodasod

2023. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!