Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek, hogy a 17 éves...

Engednétek, hogy a 17 éves lányotok ilyen filmeket nézzen?

Figyelt kérdés
Thriller filmeket szokott nézni. Leginkább krimi thrillert. De azokból se a nagyon durvát, ami már horrornál is horrorabb, lásd pl Fűrész - tehát nem fűrészeket néz, hanem olyanokat, mint pl Most már elég; A bűnös (az a 911-es film); Félelem az országúton stb. Tehát egyáltalán nem durva filmek, csak thrillerek. A szülők nem engedik, hogy nézze, mondván szerintük romantikus filmet kell nézni, nem pedig “lélekrombolót”. Nos szerintem ezekben semmi lélekromboló nincs, a felsoroltak közül. Ti mit gondoltok erről?

2023. okt. 22. 18:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%

14 évesen is láttam horror, thriller filmeket. Kicsit lehet pszichológiai eset is vagyok, legalábbis ha pl azt mondom, hogy a kedvenc színem a fekete sokan egyből elborzadnak.

De őszintén egy aranyos állatkától elolvadok. Nem vagyok agresszív, szeretem a nyugalmat, kerülöm a konfliktusokat.

Nem ettől lesz valaki rossz ember. 17 évesen meg ha akar ilyet nézni, hát nézze. Tényleg én elég korán kezdtem, nem is tudom már mikor. Közben egy gyors keresés alapján kb 10 éves koromban horror rajongó lehettem. Azóta már betöltöttem a 25öt, semmi bajom.

2023. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%
Én engedném, de ezzel nem vagy kisegítve, ha a szüleid cirkuszolnak...
2023. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
Tizenévesen a Gyilkos elméket néztem anyuval, mert ő szerette, nekem is tetszett.
2023. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Én horrort néztem már 12 évesen is, azóta is szeretem ezt a műfajt.

Az meg, hogy csak romantikus filmeket engednek nézni bántalmazó szülőkre utal, már eleve az is, hogy beleszólnak mit nézzen egy egyébként már majdnem felnőtt ember.

2023. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
81%

Hát én 11-12 évesen(már nem tudom pontosan mikor xD) néztem az Elfen Lied-et és nem lett semmi bajom tőle. Igaz ez anime, de elég horror-thriller kategóriába esik, pláne ha cenzuramentes verziót nézed.


Szóval nyugodtan nézzen ki mit akar. Egyetértek előttem szólókkal. Ha szülő tiltja max annyit ér el vele hogy a "gyerek" titokba nézi és eltávolodík a szülőktől. Csak árt a tiltás ilyen téren.

2023. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
84%
Tiltani felesleges, annál jobban akarja majd látni, én 6-7 éves koromban már Terminator és Rambo filmeket lestem, mégsem rohantam le a közeli kisvárost. :D
2023. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
13-14 évesen a szüleimmel együtt néztünk ilyeneket, nem tiltottak meg semmit 17 évesen
2023. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
6%
Igazából érdekes, mert elvileg 18 alattit nem volna szabad 18 karikás filmre beengedni. Ez olyan mint a dohányboltokban a korhatár.
2023. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
#18 Ez nem igaz. Az csak egy ajánlás, nem törvény. Hülyék lennének a mozik elzavarni fizető vendégeket.
2023. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
14%
Gondoltam hogy lepontoztok
2023. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!