Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek, hogy a 17 éves...

Engednétek, hogy a 17 éves lányotok ilyen filmeket nézzen?

Figyelt kérdés
Thriller filmeket szokott nézni. Leginkább krimi thrillert. De azokból se a nagyon durvát, ami már horrornál is horrorabb, lásd pl Fűrész - tehát nem fűrészeket néz, hanem olyanokat, mint pl Most már elég; A bűnös (az a 911-es film); Félelem az országúton stb. Tehát egyáltalán nem durva filmek, csak thrillerek. A szülők nem engedik, hogy nézze, mondván szerintük romantikus filmet kell nézni, nem pedig “lélekrombolót”. Nos szerintem ezekben semmi lélekromboló nincs, a felsoroltak közül. Ti mit gondoltok erről?

2023. okt. 22. 18:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
#20 Ha a 18-as vagy, akkor igen, mert nem igaz, amit írsz. A dohánytermékeket 18 év alatt nem lehet kiadni. A mozikkal szemben viszont csak ajánlásokat fogalmaz meg a jogszabály, de sehol nem tiltják, hogy a mozik beengedjenek egy 17 (sőt, akár egy 7) évest egy 18+-os filmre.
2023. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
6%
Megmondanám neki, hogy keressen magának valami nagyon gazdag pasast, mindegy hàny éves, csak sok pénze legyen tènyleg, és vetesse magát feleségül. Nuku papír, addig nuku tapír.
2023. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

" A szülők nem engedik, hogy nézze, mondván szerintük romantikus filmet kell nézni, nem pedig “lélekrombolót”."

Jajj, apukám mondta ezt állandóan. Nagyon szeretem a szomorú melankólikus dolgokat, filmben zenében könyvben stb. Ő meg folyton ezt mondta, miért nézek ilyeneket, nézzek valami vidámat. De a mai napig vannak ilyen megjegyzései szóval nem a korom miatt mondja, de azért idegesítő

2023. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem szólok bele mit nézhet,mit csinálhat.Bízom az ítéletében.
2023. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
A 17 éves lányom leginkább horror filmeket néz, semmi baja nincs tőle. Szerintem körberöhögne, ha azt mondanám, hogy nézzen romantikus filmeket, de igazából nincs is hozzá közöm, hogy miket néz. Én leginkább a thrillereket szeretem, romantikus filmeket és vígjátékot nagyon ritkán nézek.
2023. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
93%
A nagylányom 9-10 éves kora óta nagy rajongója a horrofilmeknek, hála a félkegyelmű nagbátyjának. Most 16 , és mégsem vált belőle pszihopata tömeggyilkos.
2023. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennél durvább filmeket is néztem és?

Lányom 9, látta ezeket a filmeket pl: Az ,Démonok között, stb...abszolút nincs vele gond.

2023. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

17évesen azt néztem amit akartam, a lányom is.

Meglepne ha engedélyt kérne,és az is én nem engednék neki valamit.


2 filmre emlékszem amire anyám nemet mondott.

Az Ördögűző és a Carrie.

De az 9-13éves korom közt volt.

2023. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ált iskola alsó tagozatban szüleimmel néztünk olyan filmeket hogy Cápa, Gyilkos bálna stb de Dallast egy időben tiltották a csókolózások miatt
2023. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 6 éves korom óta nézek mindenféle bűnügyi sorozatot, azokban nem egyszer durvább, gusztustalanabb dolgok történnek, mint a horrorfilmekben. Nem lettem gyilkos, de még csak agresszív sem.
2023. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!