Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Özveggyé válásom után újraháza...

Özveggyé válásom után újraházasodtam, a feleségem szépen bánik 13 éves lányommal, viszont többször kérte, hogy menjen aludni a saját szobájába este 10 óra felé, illetve nem engedi neki, hogy vele aludjon, ha én nem vagyok otthon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

febr. 1. 13:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, aki ennyire nem tud határt felhúzni senkivel szemben, avval nem, hogy nem házasodnék, egy randinál többre nem is futotta volna... Meg a lányod 13 éves,5 év múlva felnőtt nő, nem 5 éves...
febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
98%
Ő már nem "kis"lány... sajnálom, de meg kell értenie a határokat.
febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
85%
Elég beteges egy viszony ez, már, ha nem egy perverz, elfajzott férfi kamu kiírása.
febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek kompromisszumot. Ha a kislány ragaszkodik az esti beszélgetéshez és együtt töltött időhöz, kezdjétek korábban, ne amikor már menni kéne aludni. Megkapja, aztán menjen aludni időben.
febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
30%

A válaszadóknak tuti nincs gyereke 😃

A fiaim is mindig este csacsognának. Napközben dolgunk van, este, amikor nyugi van, akkor nyílnak meg, mert akkor nyugodt a környezet, akkor van biztonságérzetük és persze az időt is húzzák.

Alvás idő előtt fél órával mennek ágyba, és akkor mesélnek el mindent. Ami bánt, ami jó volt, bármit. Kell nekik.

Nem hiszem, hogy ettől életképtelen, idióták lesznek felnőtt korukra.

febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van.

13 éves gyerek ne aludjon a szüleivel, és 8-9 óra alvásra van szüksége. Úgy feküdjön le, hogy ez teljesüljön.

febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
95%

Az én fiam is lefekvés előtt csacsogna, csak az nem este 10 után van. Jó, ha neki éjfélkor lenne kedve dumálni, csak nekem nem, illetve reggel ő is, én is korán kelünk.

"Az időt is húzzák." Hát ne húzzák. 5:40-kor kelek, én nem beszélgetek már 10 után.

febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
97%

Na.

13 eves, nem kislany, hanem kamasz. Ne aludjon koztetek. Nem este 10kor kell masszirozni. Gondolom delutan 3kor er haza az iskolabol, mit csinal este 10ig? A feleseged 4kor kel, este 9kor mar aludnia kellene, nem a te lanyodat patyolgatni. Egyebkent o nem jar iskolaba?

febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
21%
#27 ezért kell előbb ágyba menni, hogy legyen még időd a gyerekekre,ha szeretné, és nem 10 után, hogy aztán gyorsan lerázd mert te már aludnál 🤷‍♀️
febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
95%

Előbb ágyba menni? Mert csak ágyban lehet a gyerekkel beszélgetni?

Amúgy én spec valóban ágyból tévézek és oda szokott a gyerek ülni-feküdni. Mondjuk olyan 8 körül ér haza edzésről, 9-ig van ideje vacsorázni, beszélgetni, kipakolnia az edzéscuccát, aztán pihi.

Mondjuk reggel is találkozunk, tudunk beszélni, ha valami sürgős. Ha nem, akkor ott egy óra este.

febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!