Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Özveggyé válásom után újraháza...

Özveggyé válásom után újraházasodtam, a feleségem szépen bánik 13 éves lányommal, viszont többször kérte, hogy menjen aludni a saját szobájába este 10 óra felé, illetve nem engedi neki, hogy vele aludjon, ha én nem vagyok otthon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

febr. 1. 13:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
93%
Nemcsak én alszom 10-kor. A gyerek is. Iskolás, reggel kel, ne akarjon későn beszélgetni.
febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
44%

Te még mindig nem fogod?

Nem 10kor kell elkezdeni beszélgetni,amikor már alvás van,és a kérdező lánya még akar. Beszélgessen fél9től , aztán lehet menni az ágyba.

Vagy 8kor küldje fürdés után, mert úgy a legkönnyebb, ne zavarjon már az a gyerek,igaz?!

febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt írtam.

Miért vagy ideges és agresszív?

febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

nålunk is 10 órakor mår alvås van. lányomnak van külön szobája ės alvås mert másnap suli ,

volt hogy megijedt ,vagy félt akkor hozzánk bujt picit aztån visszament a szobåjåba .

febr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
32%

Miért szerintetek nem beteges ez a kérdés?

Akkor válaszolgassatok ennek a kamus pedónak.

febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, nem kell egy 13 évesnek a ti hálószobátokban tengődnie este, amikor már alvásidő van - vagy mondjuk a nejed pl szexelne...


Én is kiküldeném a gyereket, főleg, ha négykor kelek munka miatt (anya fél ötkor kelt, szóval már kilenckor aludt).


Az a baja a lányodnak, hogy nem engeded felnőni, hanem magadra tapasztanád.

Nem kell leszrni, természetesen, de tanulja meg, hogy az este 9-fél 10 után a TIÉTEK és neki semmi keresnivalója nálatok.

febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, kérdező, én sem engedném, hogy a mostohagyerekem velem aludjon. Nem azért, mert utálom, hanem mert van saját szobája, tessék ott maradni :)


Vagy mi változik azzal, hogy te üzleti útra mész, hogy hirtelen a feleségeddel akarna aludni? :D

febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
66%

35-tel teljesen egyetértek. Ez egy beteg pedofil kamu kérdése, és csak etetitek a válaszaitokkal.


Amúgy meg egy apa ne maszírozgassa a 13 éves lánya hátát, mert a hideg kiráz a gondolattól is, miféle elfajzott dolog ez.

febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
21%
Nekem annakidején este 10-ig kellett tanulnom. Örültem ha békénhagytak utána. Ennyi idős lányok már szőrtelenítik mindenüket szemöldöktől lefelé. Vagy kamu kérdés vagy nem egészséges ami ott megy
febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
82%
Először is akármrnnyire szeretik rgymást, nem saját gyereke a nejednek, ne legyen már elvárás hogy vele aludjon. Te meg foglalkozz vele korábban. Vagy beszélgethettek mondjuk este 8-9ig az ő szobájában.
febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!