Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Özveggyé válásom után újraháza...

Özveggyé válásom után újraházasodtam, a feleségem szépen bánik 13 éves lányommal, viszont többször kérte, hogy menjen aludni a saját szobájába este 10 óra felé, illetve nem engedi neki, hogy vele aludjon, ha én nem vagyok otthon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

febr. 1. 13:43
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
83%

38 al egyet értek

Eléggé fura. Oké,ha van valami akkor ugye gyermek és apa kapcsolat,de, hogy rendszeresen simizze apuci a hátát,és a lánynak erre igénye is van. Brrr

febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
80%

38: "Amúgy meg egy apa ne maszírozgassa a 13 éves lánya hátát, mert a hideg kiráz a gondolattól is, miféle elfajzott dolog ez."


Ezen én is fennakadtam.


Reméljük, csak egy troll szórakozik velünk.

febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
De érted és fel is fogod, hogy a feleséged 4-kor kel? Megy dolgozni, hulla fáradtan. KÉNYELMESEN szeretne aludni, nem egy 13 éves kislány mellett. Mi ebben a felfoghatatlan? Jó a kapcsolatuk, szeretik egymást, aludjon mindenki a saját ágyában.
febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!