Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én vagyok az egyetlen tini...

Én vagyok az egyetlen tini aki szereti a szüleit? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt veszem észre a hogy az én korosztályomból szinte senki se szereti a szüleit. A barátaim mondják is de a többi osztálytársamon is észreveszem meg már hallottam tőlük is. Én viszont nagyon szeretem őket. Amiben tudnak támogatnak, ha van egy nehezebb időszakom akkor azt is segítenek átvészelni. Tényleg én vagyok az egyedüli a korosztályomban aki szereti a szüleit és támogató szülei vannak?

16/L



febr. 3. 07:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajnálom hogy így kellett felnőnöd :(
febr. 3. 14:24
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem te vagy az egyetlen aki szereti a szüleit de sok tini azért nem szereti a szüleit mert elvannak hanyagolva,problémasak a szülők,állandóan veszekednek vagy verekednek,illetve nem lehet elmondani nekik semmit.En sem szeretem annyira a szuleim mert elegge toxickok.De ha tamogato es szereto csaladom lenne akikben megbizhatok es barmit elmondhatok akkor biztos szeretnem oket.De igs hogy veszekednek egymassal meg engem is csal bantani tudnak igy inkabb probalom elkerulni a tarsagukat es nem nagyon beszelgetni veluk.Becsuld meg hogy tamogatnak a szuleid.
febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

12-es ugyanezt írtam aztán kaptam rá a pirosat... :D


Szánalmas.


#10

febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!