Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tippeket tudnátok adni ?...

Tippeket tudnátok adni ? Mindenen megsértődik anyám.

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. Jelenleg való félben, elköltöztem a feleségemtől, azóta rosszabb a helyzet szülő téren.


Amikor a feleségemmel összeköltöztem, 22 évesen, minden helyre ha odaértem hívnom KELLETT anyámat. Ezt meguntam és közöltem vele, hogy unalmas, hagyjon ezzel.


Most elköltöztem és minden nap hív, hogy miujság, mitcsinálok, mit vegyek a lakásba, stb.


Pl. Megvettem a gépeket ( mosó, Szárító, stb). Kérdezi messengeren, hogy megjöttek a gépek? Mire írom, hogy igen. Erre ő: egy képet se küldesz semmiről se tudok.


Továbbá folyamatosan nézegeti a messengerem, hogy mikor vagyok elérhető. Ha éjszaka felébredek már reggel ír, hogy minden ok? Csak mert fent voltál este láttam, hogy 4 órája voltál elérhető.


Mondtam neki, hogy törlöm a facebookom, erre közölte, hogy idegbajt fog kapni, hogy nem látja fent vagyok e.


Ezt nézegeti, mert akkor még élek.. ezt ő is megmondta. Régen mikor vonattal jártam nézegette a vonatokat, hogy hol járok és ha késés volt hívott , hogy késik a csatlakozás.


mindennap ír, hogy szia minden ok ?

Vagy valami kéretlen ötletet, pl:


Vegyél fürdőszoba szőnyeget nehogy elcsusszal.


Mikor megvettem az étkező asztalom közölte, hogy mostmár nyugodtan alszik, hogy meg van minden. Nem fog idegeskedni végre.


Szeretnék egyedül lenni, magam élni, felnőtt lenni, de ő állandóan megsértődik. Ma is, mondta, hogy ad ő nekem szőnyeget ami megy az ágyamhoz, mire közöltem, hogy nem kell, ezért megsértődött.


Van egy nővérem. Ő teljesen az ellentétem. Mindenért anyámat hívja,ha valami baja van egyből. Én inkább megoldom egyedül.


Egyszerűen borzasztó ez. Ha össze rakok egy bútort, percekig ajnároz és meséli a faluba, hogy az ő fia mennyire ügyes.. nekem meg ég a pofám.


90 kmre lakunk, de mióta elköltöztem már 3x mondta, hogy reméli majd mostmár hetente hazamegyek.. nem akartam mondani, hogy nem fogok, mert a hétvégék nekem is kikapcsolódás , nem fogok minden hétvégén otthon ülni.


febr. 4. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtad múlik. Folytatod az eddigi stratégiát. Nem mész haza hetente, nem veszed fel mindig a telefont, nem válaszolsz minden kérdésére, nem állítod be az elérhető állapotot a messengeren, határozottan elutasítod az életedbe való belemászási próbálkozásokat, és nem izgatod magad. Majd idővel rájön, hogy nem vagy vevő rá. Az nem baj, ha megsértődik.
febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megsertodik. Te jo eg.

A kovetkezo kapcsolatod (ha majd lesz) biztos nem fogja ezt elviselni, hogy anyad allandoan hivogat meg irogat. Nemitsd le a messengeren, a szamat meg tiltsd le egy idore. O nem dolgozik, nincs hobbija? Tarsa?

febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Én hetente egyszer felhívnám, a köztes időben üzeneteire nem reagálnék, és nem venném fel a telefont, ha ő hív.

Ha megsértődik, az ő baja.

febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Lesz idő mikor ezek az üzenetek hiányozni fognak. Szerintem napi szinten pár szót beszélni az anyukánkál nem kellene hogy teher legyen. Ő csak aggódik érted érthető hiszen a fia vagy hiába vagy felnőtt. Nem azt mondom hogy minden nap számolj be a napjaidról de ha ő érdeklődik irántad szánjál rá 5percet hogy megnyugtasd hogy minden rendben. De ha neked ekkora teher napközben ha nem akarod hogy írjon kapcsold ki az elérhetőséget délután este felé kapcsold be akkor beszélj vele és ennyi.
febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
2-es: szerinted miért váltak el az asszonnyal, ha nem az anyós miatt? A nyakamat merem rátenni, hogy ez volt az egyik indok...
febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, könnyen lehet, hogy a házasságod tönkremenetelében is komoly szerepe volt anyukád extrém túlkontrolláló viselkedésének, ill. annak, hogy te ezt nem utasítottad vissza elég határozottan.
febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5: nekem is ez lett volna az egyik tippem. Rengeteg ketsegbeesett no ir ide, akk hasonlo anyost kaptak, es majdnem mindig ugyanez a problema. A ferj/apa, aki elvileg felnott ferfi, nem tudja az anyjat leallitani eleg hatarozottan, csak bebujik a szoknyaja ala. Aztan csodalkoznak, miert megy tonkre a hazassaguk.
febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Lehet engem töröltetni, de leírom, akárhányszor törölnek: Kérdező, amíg nem tudod anyukádat kellő határozottsággal leállítani, ne házasodj újra, mert még egyszer nem biztos, hogy ki fogsz még egy balek nőt, aki ezt egy percig is tűri. Slussz, passz, pont. Lehet ezt aranyba csomagolni, de felesleges.
febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ú, mintha a férjem-húga-anyja háromszöget írtad volna le. A ferjembe total szerelmes az anyja, mindent tudni akar, engem utál, nem is ismerem, meg a gyerekeimet se ismeri, nem akar tudni rólunk. Csak a kicsi fia a lenyeg. A férjem húga balvanyozza az anyját, folyton hozzá rohangál, minden nap orakat telefonalnak, pedig neki is van sajár csaladja. Szerintem jol csinálod. Ne erdekeljen hogy megsértődik, hadd sértődjön. Fb-on le kell tiltani, hát hiányzik neked ez a hülyeség? Először hisztizni fog, de majd megszokja, kénytelen lesz.
febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem férfi vagy, hanem egy 31 éves óriásgyerek, aki képtelen volt leválni az anyjáról.


A feleséged sem véletlen hagyott el. Hibáztathatod anyukádat, nem vele van a hiba, TE nem vagy határozott, hogy leállítsd, hanem belemész a játszmáiba, meg engedsz a hülyeségeinek.


Mit tégy: telefonszám lecserél, face-en letilt, és majd, amikor TE akarsz, akkor írsz neki, keresed.

Ennyi, máskülönben végig a nyakadban marad.

febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!