Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tippeket tudnátok adni ?...

Tippeket tudnátok adni ? Mindenen megsértődik anyám.

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. Jelenleg való félben, elköltöztem a feleségemtől, azóta rosszabb a helyzet szülő téren.


Amikor a feleségemmel összeköltöztem, 22 évesen, minden helyre ha odaértem hívnom KELLETT anyámat. Ezt meguntam és közöltem vele, hogy unalmas, hagyjon ezzel.


Most elköltöztem és minden nap hív, hogy miujság, mitcsinálok, mit vegyek a lakásba, stb.


Pl. Megvettem a gépeket ( mosó, Szárító, stb). Kérdezi messengeren, hogy megjöttek a gépek? Mire írom, hogy igen. Erre ő: egy képet se küldesz semmiről se tudok.


Továbbá folyamatosan nézegeti a messengerem, hogy mikor vagyok elérhető. Ha éjszaka felébredek már reggel ír, hogy minden ok? Csak mert fent voltál este láttam, hogy 4 órája voltál elérhető.


Mondtam neki, hogy törlöm a facebookom, erre közölte, hogy idegbajt fog kapni, hogy nem látja fent vagyok e.


Ezt nézegeti, mert akkor még élek.. ezt ő is megmondta. Régen mikor vonattal jártam nézegette a vonatokat, hogy hol járok és ha késés volt hívott , hogy késik a csatlakozás.


mindennap ír, hogy szia minden ok ?

Vagy valami kéretlen ötletet, pl:


Vegyél fürdőszoba szőnyeget nehogy elcsusszal.


Mikor megvettem az étkező asztalom közölte, hogy mostmár nyugodtan alszik, hogy meg van minden. Nem fog idegeskedni végre.


Szeretnék egyedül lenni, magam élni, felnőtt lenni, de ő állandóan megsértődik. Ma is, mondta, hogy ad ő nekem szőnyeget ami megy az ágyamhoz, mire közöltem, hogy nem kell, ezért megsértődött.


Van egy nővérem. Ő teljesen az ellentétem. Mindenért anyámat hívja,ha valami baja van egyből. Én inkább megoldom egyedül.


Egyszerűen borzasztó ez. Ha össze rakok egy bútort, percekig ajnároz és meséli a faluba, hogy az ő fia mennyire ügyes.. nekem meg ég a pofám.


90 kmre lakunk, de mióta elköltöztem már 3x mondta, hogy reméli majd mostmár hetente hazamegyek.. nem akartam mondani, hogy nem fogok, mert a hétvégék nekem is kikapcsolódás , nem fogok minden hétvégén otthon ülni.


febr. 4. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok, én volt, hogy egyéven át pontosan NULLA információt adtam a családomnak, beleértve a szüleimet.


Írtak, zaklattak, megfenyegettek, hogy rendőrséggel kerestetnek (itt mondjuk nagyon nevettem), minden nap hívogattak, ha nem válaszoltam írták a számonkérő e-mailt és társai.


Aztán besokalltam, és egyéven keresztül minden kapcsolatot megszakítottam velük.

Egy emberrel beszéltem, mert ő normális és érdeklődik, nem konrtollmániás.

febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

És bevált? Azóta normálisabban állnak hozzád?


Kérdező, ugyanazt mondom, mint a többiek, hogy szabj határokat, ő pedig sértődjön csak, ahogy akar.

febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel 11-es, nmostanában egyre gyakrabban betegesen erőszakosak néha az én szüleim is.... :/
febr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13-as: én nem a 11-es vagyok, de hasonló esetben van rutinom, mint neki. Egy ideig tombolni fognak, utána belátják, hogy csak magukból csinálnak hülyét, így leállnak. Igaz, 1-2 alkalommal bepróbálkoznak, de ha napokig nem reagálsz rájuk, nem folytatják. Az ilyen sértődős hülyéket úgy kell kezelni, mint egy alsó tagozatost, abból is, mint a gyogyós szintűt. Már bocsánat tőlük.
febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!