Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akit 18 éves...

Van itt olyan akit 18 éves kora után is bántanak, ‘bántalmaznak’ otthon?

Figyelt kérdés
febr. 9. 09:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Ha a bantalmazas a kovetkezo: takaritsd fel a szobadat, segits valamit itthon, ne a gep elott uljel 23 orat, akkor bizony van.
febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem, fizikai bántalmazásra gondolok.
febr. 9. 09:38
 3/24 anonim válasza:
92%
Ismerek egy srácot aki 21 éves, az anyja bekorlátozza hogy mit vehet a saját pénzéből, amit munkából gyűjtött meg.
febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Van.

Megoldás: el kell költözni, amint lehet.

febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

4


es ha nem tudsz elkoltozni?

febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%

Olyan nincs, hogy valaki nem tud elköltözni. Kifogások azok vannak, meg belemagyarázások.

Én egy szatyor ruhával menekültem a pokolból 18 évesen. Lehet hitetlenkedni. Csak el kell indulni.

febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azt könnyű mondani, érettségi előtt állva…
febr. 9. 10:44
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

5-ös, akkor nem fáj még eléggé, amit kapsz ;)


Csak persze mindig sokkal könnyebb kifogásokat keresni, mint megoldást.


El lehet költözni, igen, 18 éves korod után elmehetsz főállásba melózni, összeköltözök 2-3 azonos neművel társbérletbe, vagy felvételizel messzi egyetemre koli és meló...


Sorolhatnám. Én 18 éves koromtól azért gyűjtöttem, hogy leléphessek otthonról. Nem sajnáltattam magam, meg tamáskodtam, hanem dolgoztam, és amint tudtam, kerestem kiadó szobát és mentem.

febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

7-es, leérettségizel ÉS AZTÁN mész melózni - mit nem lehet ezen érteni.


De érettségi előtt-közben már lehet nézelődni, merre mehetnél pl egyetemre, dolgozni, nem beleragadni a tehetetlenségbe, mert akkor még 24 évesen is terrorban tartanak.

febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Rendben, te egy király vagy, hős vagy, én meg egy sajnálatra vágyó szerencsétlen.
febr. 9. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!