Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akit 18 éves...

Van itt olyan akit 18 éves kora után is bántanak, ‘bántalmaznak’ otthon?

Figyelt kérdés
febr. 9. 09:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Megvárod az érettségit aztán hajrá.
febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy szerencsétlen, csak úgy viselkedsz, mintha az lennél. Szedd össze magad és ezt a pár hónapot kibírod. Utána a saját felelősséged, hogy maradsz, de akkor ne pichogjál, hogy milyen rossz neked.
febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

6


olyan nincs hogy nem tudsz elkoltozni.. ja a hid ala igazad van. kerdezo korabol kiindulva ja. total igazad van ember. neked egy hal koroz az agyadban vagy valami gulyasleves lotyog?


de meg ha le is erettsegizett nincs is egyetem, mehet dolgozni gyarba hihetetlen jo fizuert es kafeteria + oltonyben meg rengeteg bonuszokban es a munkaidorol nem is beszelve.


Hagyjuk a hulyeseget, a mai lakasarak meg videken is alig fizethetok meg. Vegyen fel hitelt mar 18 evesen egy lakasra? Mire fel fognak neki adni? Van valami amit fel tud mutatni? Fedezet ahova be van jelentve de nem mint tulaj?


Sorold mar fel az opciokat..

febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Tessék :

1. Jelentkezik egyetemre, jó meesze. Ott kollégium és mellette dolgozik (én is ezt csináltam)


2. Munkásszálló, munkával együtt.


3. Albérlet valakivel, valakikkel közösen, és dolgozik.

febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%

13 vagyok


Ha mesz egyetemre, beadod a kollegiumi igenyt, es mesz kollegiumba. De ehhez egyetemre kell menni. Nem tudom ez mekkora lehetoseg, akarsz e. De ha igen, akkor is eselyes, hogy nem vesznek fel, mert van aki szegedrol jar fel mondjuk a SOTE-ra, neki fixen megadjak majdnem. Ha BP-n vagy es BP-i koliba akarsz menni... hat kicsi vagy kisebb az esely.


De mondom, lehet meg a szegedit sem veszik fel, meg teged sem. Ez roulett. Szoval ez sem bomba biztos. Ha csak nem mesz egy bufeszakra amire 200 a ferohely de 4 en jelentkeznek es van kolesz. De annak a wc is tudja mennyi ertelme van. Viszont mehetsz ket kepzesre egyszerre, a bufeszakon szerintem nagy elvaras nincs jelenletiben sem, 12 allami felev egyenleged van, es akkor vagy koleszban is jo esellyel es mesz arra a szakra amire szeretnel. De igy duplan csokken az egyenleged tehat felevente -2 allami felev. Tehat osszesen 6 feleved van csuszas nelkul. Rizikos ez is, de az utolso 7. felevet valahogy finansziroznod kell mindenkepp, szoval dolgozni is kell majd kozben, azt meg meg lehet oldani nyarakent bevallalsz melot es osszegyujtod. De tilos csuszni. De ez is roulette, hogy milyen szabalyok vannak pl a SOTE koleszon meg a BUFE koleszon.

febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
6os akkor még sokkal könnyebb világ volt mikor menekültél.kaja rezsi benzin minden olcsóbb volt....
febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
22%
A gyurcsány kormány idején volt, szóval nem mondanám. Ugyanolyan rossz volt akkor is, most is, főleg, hogy munkát nehezebb volt találni.
febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
21%
Ott a pénzedért többet kaptál. Most sokkal nehezebb a fiataloknak szerintem.
febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%
Megbuktam az egyetemen, és hazaköltöztem. A szüleim kudarcnak éltek meg, hogy nem mérnökként dolgozok,hanem csak egy melós vagyok.
febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán járok haza, nincs olyan, hogy ne kössenek bele valamibe, hiába küldöm el a vérbe az illetőt... Szerinted miért is tervezek minden kapcsolatomat felszámolni, ha sikerül elköltözni külföldre?
febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!