Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam, aki 6 éve megszakított...

A fiam, aki 6 éve megszakította velem a kapcsolatot, jelentkezett, hogy segítség kellene neki. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
6 éve nem beszéltünk, az unokáimat eltiltotta tőlem. Az egyiket egyszer láttam messziről, a másikat egyszer sem. Most felkeresett azzal, hogy válófélben van és hónapok óta albérletben lakott. De most munka nélkül maradt, így jönne haza, a szülői házba egy időre. Nem tudom mit kellene reagálnom erre, biztos vagyok benne, hogy van értelme újrakezdeni a dolgokat, újra élni azt a rossz időszakot. De jelenleg nincs hová mennie, sajnálom, de nem tudom mi lenne a legjobb döntés.
márc. 1. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
96%
Válás, albérlet, de munkanélküliség? Ha ez összefügg, nagy a baj, ez nem csak pár hónap lesz.
márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanmar, 10, ha 6 évig nem érdekelte az anyja/apja, akkor nincs itt mit megbeszelni, vagy megbocsatani, egyértelmű, hogy csak azért vette fel a kapcsolatot, mert segítség kell neki. Amit lábra allna, megint eltűnne
márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
19%

Te szülőként buktál meg ő pedig gyerekként.

Most lenne esélyetek ezen javítani.

márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
59%
Én elküldeném a fszba. Majd ha jobban megy a sora, akkor megint eszébe jut hogy le kéne tagadnia?
márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
92%

"Persze, hozzuk rendbe kisfiam, segítek,de nem költözhetsz ide."

Ebből megtudnád mi is a valódi szándéka.

márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
82%
Ha leírnád, hogy miért szakadt meg a kapcsolat köztetek, mi volt az oka, kinek a hibája volt, akkor tudna mindenki a saját véleménye szerint tanácsot adni.
márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
83%
Ha lehetséges, inkább adnék az albérletébe, vagy főznék rá is, de nem szeretnék újra együtt lakni felnőttként senkivel. Neki sem lenne jó.
márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
97%

#17, se munka, se albérlet. Ha nincs egy jó haver, valószínű megy a híd alá.

De nekem is gyanús, hogy egyszerre dőlt be minden, valamitől nagyon lecsúszott.

márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim válasza:
34%
Én megpróbálnék kibékülni, főleg az unokák miatt. Ők nem tehetnek semmiről
márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
93%

Igen, de itt az is nyitott kérdés hogy az unoka is benne van e a békülő projektben?

Mert hazamegy meghúzni magát, válás közben (ki tudja mennyire békés),lehet unoka látogatás szóba se jön. Aztán eltűnik újra, ha már lezajlott a válás, lesz munka és lakhatás.

márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!