Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam, aki 6 éve megszakított...

A fiam, aki 6 éve megszakította velem a kapcsolatot, jelentkezett, hogy segítség kellene neki. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
6 éve nem beszéltünk, az unokáimat eltiltotta tőlem. Az egyiket egyszer láttam messziről, a másikat egyszer sem. Most felkeresett azzal, hogy válófélben van és hónapok óta albérletben lakott. De most munka nélkül maradt, így jönne haza, a szülői házba egy időre. Nem tudom mit kellene reagálnom erre, biztos vagyok benne, hogy van értelme újrakezdeni a dolgokat, újra élni azt a rossz időszakot. De jelenleg nincs hová mennie, sajnálom, de nem tudom mi lenne a legjobb döntés.
márc. 1. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
75%

"Persze, de te nevelted őt = ott azért valami hiányosság történt hogy ezt megtette veled."


Ugyanmár. El kellene felejteni ezt a baromságot. 3 eves koraig még oké, a gyerek az ideje 99%-at a szülővel tölti. Onnantól viszont ovoda, iskola, stb. Meg van am neki sajat egyénisége is a szuletese ota. Nem mindenert a szulo a hibas

márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
71%
41 főleg családos embernél.. nem egyszer hallani hogy párkapcsolat hatására is megváltozik...de érdrkes lenne tudni mi történt. Bárki lehetett a hibás, sőt sokszor mindket fél keményfejü és csak a maga igazát hajtja..
márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
80%

39, a jelenlegi életét, nyugalmatát, pénzt, a lelkének sem tenné jót, ha újra elhagyná és kihasználná. De ezt ennyiből nem lehet megmondani ilyen mélységig. A lényeg az, hogy azt a 6 évet, sehogy sem lehet meg nem történté tenni. Innentől kezdve, csak veszíthet. A szülő sem egy kabát, hogy amikor kell, használom, amikor meg nem, elteszem.

A tesóm pont ilyen. 7 évig nem állt szoba meg velem sem majd szüksége volt segítségre, jött, kert, majd mikor már jó volt, megint éltünk, és eltelt 10 év. Tojik a szüleire, akik mindent megtettek érte, ahogy én is.

márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
12%

Én annyit tudok mondani, anyaként, hogy nem fordítanák hátat a gyerekemnek mikor bajban van!

Miutan talpraállt, megtárgyalnám vele a múltat es megpróbálnám tisztázni mi az en saram ebben.

Ez egy új lehetöseg, hogy rendezzétek a kapcsolatot!

De ha te maskepp döntesz, te kell elszamolj a lelkiismereteddel, már ha van. Ha nincs, szerencséd van

márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
29%
Nézd csak a fiad, ne menjen a pad alá de ha nem jöttök ki továbbra sme akkor viszlát
márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim válasza:
12%

Azonnal vissza engedném (mivel a fiam,) feltételekkel, ha van helyem. Munkát keres min 1 hónapig élősködhet. Fizeti a rezsi rá eső részét. És lesznek bizonyos szabályok a közös helyiségek miatt, de az én otthonom.


Hogy mi volt a probléma nem tudom, mert nem írtad le. De én ezt tenném egy hasonló helyzetben.

márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
46%
Miért szakította meg veled a kapcsolatot?
márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
53%
Nem engedném vissza az életembe.
márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
35%
Majdnem minden kerdés kamu, amelyik ilyen megosztó témát vet fel, majd a kérdező eltűnik es semmire sem válaszol.
márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy tipikus, a válaszolókat egymásnak ugrasztó kamuszr.


SEMMI egyértelmű okot nem ír le a kérdező, csak jaj, a gyerek megszakította a kapcsolatot - MIÉRT??? Én sem látogatom apámékat már 9 éve jó okkal -, és most visszamenne mégis.


Nos, én biztosan nem mennék vissza a szüleimhez. Előbb mennék társbérletbe, mint "haza".


Szóval, mi az ok, amiért hátat fordított nektek???

márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!