Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hazudnak a szüleim...

Miért hazudnak a szüleim másoknak erről?

Figyelt kérdés

Jelenleg a szüleimmel élek még de nem sokáig már, anno azért költöztem vissza hozzájuk mert a nagymamámat én kellett, hogy ápoljam aztán sajnos apukám is lerobbant így besegítek.

Nemrég az édesanyámat hallgattam, hogy a szomszédunkal beszél és azt mondja, hogy mindent ő csinál ami nem igaz, majd többeknek is azt hazudta nekem csak tanulni kell ez a dolgom...

Én mosok, főzök, takarítok akkor is ha esti sulim van és az anyám úgy állít be másoknak mintha egy semmirekellő lennék.

Miért jó azt hazudnia, hogy ő csinál mindent?

Nem szólok nekik de albérletet keresek és elköltözöm.

A szüleim nagyon megalázóan beszélnek rólam de nem értem miért, mindenbe beleadok és mindent megteszek akkor miért nem vagyok elég jó?

26N



márc. 2. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom azért, hogy mártírkodhasson, mások meg hüledezzenek: "nahát, mindent te csinálsz!" -> gondolom arról se mesélt, hogy te ápoltad nagymamát...
márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Tök mindegy, hogy miért, azért, mert nem jó emberek, nem te nem vagy elég jó. El kell költözni, és szinte rájuk se nézni.
márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem mondod meg anyádnak, hogy hallottad, hogy nem mondott igazat a szomszédnak?
márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is mártírkodik, keresi mások szimpátiáját.

Nem érdemlik meg a segítségedet, ha képesek veled így bánni, szóval én is költöznék a helyedben.

márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Költözz is, de költözéskor mondd el anyádnak, hogy minden szavát hallottad.
márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Aki így lejárat, annak tudod ki segítene.

Rádtolták a nagyit és még van pofája most is hazudni rólad.

Költözz és és hátra se nézz, akkor legalább lesz oka panaszra, csak ideje nem : D

márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, hogy nem kéne másnak azt hazudnia, hogy mindent ő csinál de ő azt is hiszi, hogy ez így van.

Tegnap pl megfőztem munka után kitakarítottam ő meg ordibált, hogy nem igaz mindent ő csinál ebben a házban mert elmosott egy tányért amiből ő evett.

Elmegyek csak még nem találtam albérletet nehéz velük együtt élnem de csak a szüleim...

márc. 2. 18:20
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Majd, ha elköltöztél meg azt fogja pletykálni, hogy a hállátlan gyerekem elhagyott.

Költözz minnél messzebbre. És ne gyere vissza! Megváltozni nem fog.

márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Költözés azonnal!
márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
A szülő az aki védelmez, nem az aki prédának dob. Költözéskor mondd, hogy most indulsz, de még belépsz a szomszédasszonyhoz elmondani neki a valóságot.
márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!