Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hazudnak a szüleim...

Miért hazudnak a szüleim másoknak erről?

Figyelt kérdés

Jelenleg a szüleimmel élek még de nem sokáig már, anno azért költöztem vissza hozzájuk mert a nagymamámat én kellett, hogy ápoljam aztán sajnos apukám is lerobbant így besegítek.

Nemrég az édesanyámat hallgattam, hogy a szomszédunkal beszél és azt mondja, hogy mindent ő csinál ami nem igaz, majd többeknek is azt hazudta nekem csak tanulni kell ez a dolgom...

Én mosok, főzök, takarítok akkor is ha esti sulim van és az anyám úgy állít be másoknak mintha egy semmirekellő lennék.

Miért jó azt hazudnia, hogy ő csinál mindent?

Nem szólok nekik de albérletet keresek és elköltözöm.

A szüleim nagyon megalázóan beszélnek rólam de nem értem miért, mindenbe beleadok és mindent megteszek akkor miért nem vagyok elég jó?

26N



márc. 2. 17:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

Vissza sem költöztem volna azért, hogy egy idős embert ápoljak. Hát persze.

Nem vagyok szakképzett gondozó, sem ápoló, így KIZÁRT!


A szülők-nagyszülők oldják meg szépen, de az unokát ebből alapvetően ki lehet hagyni - nem gondozóként használni és aztán még hazudni mindenkinek a vlóaságról.


A helyedben úgy elhúznék onnan, mint a franc, de nem engedném, hogy hülyére vegyenek.

márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha bírod idegekkel, akkor egy hétig ne csinálj semmit. És nagy bociszemekkel mondd, ha bármi hiányzik, hogy de hiszen ez az a semmi, amit eddig csináltál. Nem érted mi a baj.
márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Én nagyon szerettem a nagymamám nekem ő nem volt teher szívesen gondját viseltem hiányzik most is, az ápolása számomra természetes dolog volt, hogy megteszem.

Egyébként a ház amiben élünk az enyém mivel a hitelt én voltam az aki kifizette így a nevemre került. Persze elmegyek de fentebb írtam sajnos nem azonnal tudok.

márc. 3. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!