Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem, hogy kifizesse a...

Engedjem, hogy kifizesse a gyerek a nyaralás rá eső részét?

Figyelt kérdés

Tőlünk külön elő,25 éves, saját fizetéssel rendelkező fiam jön velünk nyaralni egy komoly költségekkel járó nyaralásra.

Normális ,ha engedjük, hogy a saját részét ő fizesse?


márc. 12. 17:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Mivel írod, hogy a rezsibe is be "kell" szállnotok, gondolom anyagilag megterhelő lenne egy drága nyaralást kifizetni. Így nem is engedném, hogy ő állja a részét (főleg, ha a tiötletetek volt, hogy drága helyre menjetek és ti hívtátok). Én is azt mondtam volna, amit az utolsó. Néha állja ő az éttermi számlát, vagy a fizetős programot és ennyi.
márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha Ő szeretné fizetni, persze, fizesse.
márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én nem várnám el, ha felajánlaná, mondanám, hogy nem szükséges, de ha ezután is ragaszkodik hozzá, akkor nem erőszakoskodnék, bár tény, hogy szülő nem vagyok még.

De felnőtt gyerekként nekem jól esett hozzájárulni, mert tudom, milyen sokba kerül egy nyaralás még akkor is, ha nem luxus szintű.

márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha én hívnám el a gyerekemet nem engedném de ha nagyon ragaszkodna hozzá akkor megbeszélném vele hogy egy ebédet vacsorát vagy programot füzethet ő.
márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!