Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam állandóan kéreget mit...

Anyam állandóan kéreget mit csináljak? Még nekem van bűntudatom ez normális??

Figyelt kérdés
Régebben mindig pénzt kért adtam is neki de valahogy el lett felejtve szóval mostanaban nem adtam neki csak vettem pelenkát stb a féltestvéremnek (más apa). Ma megint kért pénzt állítólag ételre, mondtam hogy nincs. A párja dolgozik de hiába ha eldrogozza, és elegem van hogy én nem szülök még gyereket mert mindent meg akarok majd neki adni. Ez a nő meg állandóan a testvéremet használja fel a kérésre.Ha meg nemet mondok én érzem magam rosszul mert a gyerekre gondolok. De mondtam már neki nem egyszer minek van ilyen emberrel aki nem tud normális életet biztosítani nekik de hiába is volt minden szavam.

márc. 30. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak Te tudod megállítani,úgy,hogy nem adsz neki.Le kell szarni,mit sunyiskodik a gyerekre hivatkozva.
márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezt tényleg csak te tudod beszüntetni. Értem én, hogy sajnálod a féltesódat, de vedd úgy, hogy ezzel a saját gyerekeidtől veszed el a pénzt. Te vársz a családalapítással, mert anyádéknak kell a pénz? Nevetséges. Ráadásul szerintem hiába adsz nekik, a féltesód amúgy sem érzékel ebből semmit, mert ugye ahelyett, hogy neki próbálnának meg ennivalót venni, inkább drogra költenek.

Ha nemet mondani nem is bírsz, még annyit tudsz tenni esetleg, hogy ételt viszel nekik, az biztos jó helyre megy, nem tudják elkölteni drogra. Ha meg ez nem tetszik nekik, hát oldják meg, felnőtt emberek.

márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha külön laksz, amit feltételezek, akkor szerintem kb. ne foglalkozz vele. Nem te vállaltad a kisgyereket. Ha nem tudják ellátni, akkor minek lett ő egyáltalán?
márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem adnék neki.
márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,minek szült mégegyet ha tőled kéreget pénzt..
márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem te szülted azt a gyereket, nem te vállaltál érte felelősséget. Ezért ne essen rosszul ha nem támogatod miközben a gyermek apja meg drogokra költ.
márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyád talált magának egy fejőstehenet akit napi szinten lehet pumpolni egy kis érzelmi zsarolással.


Ne haragudj de ez megszüntetni csak te tudod. Ha megtanulsz nemet mondani akkor sokkal jobb lesz az életed.

márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amiatt érezd magad szarul, hogy egy gyámügyist nem tudsz anyádék nyakára küldeni, ne azért, mert nem adsz neki pénzt...

Ameddig nem tanulsz meg nemet mondani, addig a saját és a környezeted érdekében, ne alapíts családot! Apám volt fénykorában ilyen muja, ez sem lendített azon, hogy felnőtten ne kelljen terápiába mennem...

márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyád nem néz téged semmibe, csak kihasznál. Eldöntheted, hogy végre magad helyezed előtérbe, vagy továbbra is hagyod, hogy kihasználjanak? Nem te kérted, hogy szüljön egy drogosnak, egye meg amit főzött
márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A párját el kell vitetni elvonóba.
ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!