Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam állandóan kéreget mit...

Anyam állandóan kéreget mit csináljak? Még nekem van bűntudatom ez normális??

Figyelt kérdés
Régebben mindig pénzt kért adtam is neki de valahogy el lett felejtve szóval mostanaban nem adtam neki csak vettem pelenkát stb a féltestvéremnek (más apa). Ma megint kért pénzt állítólag ételre, mondtam hogy nincs. A párja dolgozik de hiába ha eldrogozza, és elegem van hogy én nem szülök még gyereket mert mindent meg akarok majd neki adni. Ez a nő meg állandóan a testvéremet használja fel a kérésre.Ha meg nemet mondok én érzem magam rosszul mert a gyerekre gondolok. De mondtam már neki nem egyszer minek van ilyen emberrel aki nem tud normális életet biztosítani nekik de hiába is volt minden szavam.

márc. 30. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tud dolgozni,ha drogozik. Állítsátok válaszút elé! Vagy abbahagyja a drogozást, vagy otthagyjátok!!!
ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!