Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim válasza:
14%

#57

Én akkor sokkal inkább kiborulnék, ha az anyám, aki felnevelt és maximálisan megbíztam benne, egy életen át akarna hazudni nekem arról, hogy ki a biológiai apám. Legyünk már őszinték egymással és adja meg a jogot, hogy ha én úgy akarom, megismerjem.

ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 anonim ***** válasza:
94%
61# hát, szerintem többet árt, mint használ, de ebben gondolhatunk mást. :-) Szerintem jobban jár, ha soha nem tudja meg, hogy a vér szerinti apjának nem kellett. Remélem a nevelőapja apja. Ha egyáltalán megszületett, és nem angyalka egy felhő szélén.
ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 anonim ***** válasza:
94%
Te komplett idióta vagy. Még 3év után is késő lett volna felkeresni,nem 30. Bár akkor legalább még anyagilag részt vehettél volna az életében. 30 év után már ne akarj apukást játszani,mert senki nem szült neked gyereket. Ennek biztos oka van.
ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/135 anonim ***** válasza:
94%

Hogyha megkeresed őt,akkor valószínűleg ez a jelenet fog lejátszódni :D


https://www.youtube.com/watch?v=mwtaM0GC-js

ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 anonim ***** válasza:
96%

"Szeretném megismerni, szeretnem tudni, hol tart az életben."

Lefordítom, rendőrködni akarsz es kioktatni őket, ha valami nem tetszik. Ismerem a fajtádat. Aztan megsertődsz, hogy nem ajulnak el tőled. Szerintem a kerdező valódi, nem kamu, és autista, de minimum valahol a spektrumon van. Annyira tipikus, ahogy beszél és amiket akar.

ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 anonim ***** válasza:
94%

Mindent leirtak mar elottem.

De azt javaslom, ne keprol akard megmondani, ki mennyi idos. En 28 leszek, de ha egy keprol akarnad kitalalni a korom, elvereznel.

ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 anonim ***** válasza:
94%
Csak nem el kezdtél aggódni, hogy vén korodra nem lesz aki pelenkázzon?
ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:
86%
sehogy
ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvastam el az összes oldalt.

De megmondta, hogy a tiedet elvetette. NINCS gyereked tőle!

De még ha lenne is, semmi jogod nem lenne belesz*rni egy család életébe csak azért, mert 30 év után rád jött az apasági roham. Lehet, hogy nem is akarnának a gyerekeid látni, beszélni veled ennyi idő után (ha lennének).

Nem erőszakolhatod rá magad és a társaságod idegen felnőtt emberekre, csak mert te (akármilyen okból) szeretnél megismerkedni velük. Ez zaklatás.

Azt sincs jogod megkérdőjelezni, hogy azt mondja, a gyerekei közül egyik sem tőled van. Különben is, felnőtt embereket nem kényszeríthetsz rá apasági vizsgálatra sem Ez a hajó elment.

ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!