Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/135 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira nem érdekel most sem, hogy mit okozol, mint akkor sem érdekelt. A hiúságod etetésére akarod használni a vélt gyerekedet, mint ahogy akkor is csak használtad annak a másik embernek a testét.
ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/135 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem genetikai tesztet így is kérhetsz, és akkor mindenki megtudja majd az igazságot.
ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/135 anonim válasza:
95%
Kezeltesd magad!
ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/135 anonim ***** válasza:
99%
Önző vagy. Te akarod. Ők nem.
ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/135 anonim ***** válasza:
100%

Haggyad mar magad de komolyan !!


Hanyszor irjuk le, hogy neked nincs gyereked!


Errol te dontottel 30 eve. Az anyja megmondta, hogy elvetette.

Raadasul facebookos kepekrol allapitottad meg , hogy a lany kb 28 eves. Szoval 20-28 ig barmennnyi eves lehet.


Tok szanalom amit muvelsz.


De tudod mit irj ra a lanyokra , majd jol korberohognek

ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/135 anonim ***** válasza:
91%
Te egy reménytelen eset vagy… És ha esetleg sikerül is kapcsolatba lépned vele valahogy és ő közli hogy hagyd békén és nem akar megismerni, akkor zaklatni fogod őt is meg a családját is? Nagyon megkeseredett egy öreglegény lehetsz te…
ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/135 anonim ***** válasza:
100%

@42, dehogy kérhet genetikai tesztet. Illetve kérni kérhet, csak körberöhögik. Egy felnőtt nőnek nem kötelessége mintát adni, ha egy random férfi kitalálja, hogy ő az apja.

(Fordítva viszont lehetséges lenne, ha mondjuk a kérdező full gazdag lenne, akkor a feltételezett lánya kérhetne tesztet, mert akkor számítana az öröklésnél.)

ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/135 anonim ***** válasza:
100%

En 33 eves vagyok. Ha ramirna egy random idegen, hogy o az apam akkor megkerdeznem anyamat

O azt mondana, hogy volt egy kapcsolata terhes lett a ferfi lelepett o elvetette a gyereket. Egy ev mukva oszejott az apammal es csaladot alapitottak.


Szoval kinek hinnek ?

Nyilvan anyamnak a te vergodesed meg leszarnam.

ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/135 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor, mivel látom, hogy a sok besavanykásodott magyarfrusztrált ítész jött ide beokádni a dolgait, így én igyekszem egy pártatlan és ítélkezésmentes véleményt írni.


Magam sem helyeslem, hogy egy terhesség megtudásakor a csávóka lelépjen, de nyilván az akkor szinten ez látszott kiútnak.

Azóta eltelt sok év, nyilván a kérdező is átértékelte magában, megbánta, a mai eszével nem vállal nézetazonosságot az akkori énje akkori döntésével.


Javaslom tanulmányozni


[link]


3:105. § [Az apai jogállást keletkeztető tények]

ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/135 anonim válasza:
9%
Biztosan kapom majd a lepontozást, de vállalom. Én kicsit máshogy (is) nézem a dolgokat. Nagyon súlyos tett amit csináltál, hogy 30 éve ott hagytad a terhes barátnődet, ez valóban gusztustalan és gerinctelen húzás volt, nem is igazán van erre mentség. Azt sem egészen értem, miért kellett ennyi időnek eltelnie, míg egyáltalán érdekelni kezdett a gyereked. Viszont, közel 30 évesen szerintem el tudja dönteni egy felnőtt ember, hogy megbocsát-e az apjának, meg akarja-e ismerni, vagy nem. Nem tudjuk a másik oldalt, hogy a gyerek (aki már ha létezik és nem lett elvetetve) mit tud, és hogy akarná-e a találkozást. Az anyuka egyértelmű, hogy tilt és elmond minden aljadéknak(jogosan). De! Én azért kiváncsi lennék a gyerek gondolataira is, ha egyáltalán tudja, hogy az ki a biológiai apja. Ettől függetlenül, bármi is történik, Te sosem leszel az igazi apja.
ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!