Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer már tönkretetted a lány életét, nincs jogod most beleszarni az egész családja életébe. És még csak az se biztos, hogy valóban van tőle gyereked.
ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne akkor nem lenne olyen véresszájú. A férjecskéjét meg végképp nem érdekelné. A semmiért nem dühöngenének és fenyegetőznének.
ápr. 26. 12:32
 73/135 anonim ***** válasza:
93%
A gyerek tőlem van,nem tőled!
ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem költözz hozzájuk, s legyetek végre egy család! Te lennél a családfő és minden rendben lenne. Közös nyaralások, közös vacsorák, nagyon szép és helyes.
ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/135 anonim ***** válasza:
94%
Imádom ezeket a vén kandúrokat, akik fiatalon felelőtlenül nagy hévvel felcsinálják az aktuális nőt, aztán lelépnek, mert mégsem kell a nő. X év múlva meg kapálóznak, hogy csak érdekelné a gyerek sorsa. Szerintem dugd a farkad a seggedbe, aztán élvezz el. A gyereket meg hagyd békén, ha valóban létezik, nem csak a hormongőzös agyadban.
ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 anonim ***** válasza:
100%

"A férjecskéjét meg végképp nem érdekelné."

De, érdekelné. Ha mindhárom gyereknek ő a biológiai apja, akkor jogosan kéri ki magának, hogy egy idegen egyszer csak megkeresi a feleségét, hogy hé, az a gyerek azon a facebookos képen nem tőlem van? Teljesen jogosan küldött el a fenébe.

Hagyd békén őket, ebből a zaklatásból te jól nem jöhetsz ki.

ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon érdekes, hogy semmit nem hallasz meg, amit írunk. Azt se, amit a nő mondott. Tehát csak az létezik, ami a te fejedben van. Lehet, hogy tényleg inkább valami autizmus ez nálad. Vannak erre online tesztek, érdemes lenne kitöltened egyet. Én is kitöltöttem, mert egyszer megvádoltak, hogy autista vagyok, én meg kíváncsivá váltam ettől. A te életed szempontjából jó lenne ennek utána járni.
ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/135 anonim ***** válasza:
94%

Oke, es ha megis te csinaltad azt a gyereket, mi valtozik? Majdnem 3 evtizedig szartal ra, miert pont most erdeklodsz? Ezelott 28 evig miert nem?

Mit mondanal neki? Miert gondolod, hogy o beavatna egy idegent az elete alakulasaba?

Egyebkent erdekes, arrol nem irsz, mekkora alavalo fereg voltal, es szanodbanod, csak frocsogsz, meg gunyolodsz, hogy “ferjecske”. Hat az a ferjecske tobbet tett a nem verszerinti gyerekeert, mint te, aki megcsinaltad. Koszonettel tartozol neki.

ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/135 anonim ***** válasza:
95%

Te mit szóltál volta 28 évesen, ha beállít egy pasi, hogy figyu, lehet, hogy én vagyok az apád, annak idején anyádat teherbe ejtettem, majd leléptem, de most eszembe jutott, hogy talán van egy gyerekem valahol, kíváncsi lettem.

Vagy a szüled mit szóltak volna egy ilyenhez?

ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/135 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj mar, es a lanynak, ha tegyuk fel a tied (bar nem az), miert lenne jo veled talalkoznia? Ezen mar elgondolkoztal? Nem? Most itt jatekbol megtenned?
ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!