Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
100%

Neked NINCS gyereked értsd mar meg.


Attol nem leszel hirtelen apa , hogy beleélveztél valakibe es 30 ev utan eszedbejut...


Ott voltal mikor megszuletett? Virrasztottal vele mikor beteg volt ? Orultel az elso lepesenek? Megtanitottad biciklizni ?

Megveted mikor az elso fiuja atverte ?

Oltarhoz kiserted ?

Izgultal mikor unokad szuletett ?

Majd ha ezek kozul legalabb egyre ingennel tudsz valaszolni akkor talan mondhatod , hogy van gyereked.


De te meg arra se voltal kepes, hogy legalabb havi 10 ezret utalj az anyjanak. Sot azt se tudod hogy egyaltalan megszuletett e.

Es mivel a no azt mondja elvetette igy kenytelen vagy ezt elhinni.


Ne vergodj tovabb.

ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem kicsit kamugyanús a kérdés, mert ahogy ír a kérdező ez kb egy 15 éves gyerek agyi szintje, nem egy 50 éves emberé. Amúgy ha nem kamu, akkor fogd már fel, hogy nincs semmi jogod. Gondolom házasok nem voltatok, apasági nyilatkozatot nem tettél. Ennyi erővel az összes nőnél nyomozhatnál akivel volt szexuális kapcsolatod, hogy nem e született valahol egy eltitkolt gyereked. Értem én, hogy szíves egyedülálló gyermektelen pasinak lenni 50 évesen, azt is értem, hogy gyerekfejjel elcseszted, viszont lett volna még jópár éved családot alapítani, ami valamiért nem sikerült. Az elkeseredettséged ne a 30 évvel ezelőtti exeden és a családján akard már kiélni könyörgöm…
ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 anonim ***** válasza:
99%
100% hogy az a bajod, hogy nem lett azota gyereked. Az en biologiai "apam" is a szuletesem elott lepett le . Azt tudom most mar rola, h kesobb lett csaladja. Engem soha nem keresett. Latod, neki nincs gyerekhianya, mint neked. En sem keresem ot, ez igy tiszta.
ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 A kérdező kommentje:
Saját döntés, hogx nem lett más gyerekem, nincs "gyerekhiányom". Egyszerűen a tudat, hogy valahol van egy 27 éves gyerekem, kíváncsivá tett, hogy megismerjem, és ennyi.
ápr. 26. 09:59
 35/135 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez úgy megy, hogy ha születik egy gyerek, akkor megkérdezik az anyát, hogy ki az apa. Ő ilyenkor azt a férfit diktálja be, akit csak akar, nem tesztelik a dns-t, és onnantól kezdve jogilag az a férfi az apa. Ha nem diktál be senkit, akkor nincs apa.

Természetesen ez ellen bármelyik férfi felléphet jogilag, a bediktált mondhatja, hogy ő aztán nem az apa, ez esetben jön a teszt. És te is mondhattad volna, hogy igenis te vagy az apa, akkor is teszteltek volna, de erre fél éved volt. Ez a hajó már elment, jogilag egyértelműen nem a gyereked, még ha meg is született.

Erkölcsileg meg én is írhatnék most ide három oldalnyi káromkodást szóismétlés nélkül, a nővel értek egyet. Hagyd őket békén.

ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
98%

Ne kavarj be nekik szerintem se.

Én nem ismertem az apámat, 30 éves voltam, amikor kíváncsiságból megkerestem, beszéltünk öt percet, pont elég is volt.

Ha te is vagy a vérszerinti, simán lehet, hogy a gyerek nem tud róla. Semmi haszna nem lenne belőle, ha most megtudná, hogy valaki elhagyta még megszületése előtt. Annyit most már tud az exed, hogy téged megtalál, ha ő, vagy a lánya meg akar találni. Ez pont elég. Esetleg a végrendeletedben gondolhatsz rá/rájuk, valamilyen formában. Szerintem előre tekints, a jelenben élj, ez egy régi hiba, a partnered már elrendezte, csak ártani tudnál.

ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 anonim ***** válasza:
94%

Utolso ez azert nem igy mukodik.

Ha hazas vagy akkor automatikusan a ferjedet irjak be apanak. Ha nem vagy hazas , de van apasagi nyilatkozat akkor ot irjak be apanak.


Ha csak bemesz szulni apa nelkul akkor az anya nevere kerul a gyerek. Az apa helyere meg egy "fiktiv apat " irnak be.


Olyan nincs , hogy nem vagyok hazas, nincs apasagi nyilatkozat, de en vemondom hogy Varga Jozsi az apa es azt irjak be.

Ez nem bemondasra mukodik.

ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 anonim ***** válasza:
100%
Hat csak ne kivancsiskodj annyit mert semmi kozod hozza.
ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 A kérdező kommentje:
Előre tekintek, pont ezért nem fogok a múlton rágódni. Ami volt elmúlt, most ott tartok, hogy meg akarom ismerni a gyerekemet, és szeretném ha ő is megismerne engem.
ápr. 26. 10:03
 40/135 anonim ***** válasza:
99%
Qrva önző vagy.
ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!