Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti belemennétek? Nehéz helyzet...

Ti belemennétek? Nehéz helyzetben vagyok

Figyelt kérdés
Szóval. Szuleim elváltak,még régebben s nem maradt meg s jó viszony köztük. Én se tartottam apummal a kapcsolatot de most ujra joban vagyunk.sokat változott póz irányba.anyum még igy se hajlandó találkozni beszélni vele. Anyum sokszor jön,unokázik,szeret itt lenni.nem is zavar. Férjem is szereti,nem tipikus anyós. (29évesek vagyunk,szuleim 56 ,53 évesek.) anyum nem hajlandó fel se jonni ha itt van. Na s most jön a gáz.... Most 2 gyerkőccel lakunk pesten egy panellakásban.szeretnénk idővel kertes házban lakni.de ez jó pár évig nem jönne össze.azonban apum tegnap felvetette h mi lenne ha venne egy ikerházikót,amiben mi s a másikban ő lakna.most a Férjem szüleitől ugymond kapott lakásban lakunk.de panel s egyikünk se igazán jól érzi magát.annyi lenne h kzöd kert,idővel a mienk lenne az egész kisház.kisgyerekkel sokkal jobb lenne,udvari lakásban.de félek h akkor anyum nem jönne annyit,ezt főleg az unokák szivnák meg.férjem benne lenne.igaz még keveset beszélgettünk róla. Sajnlnám habitt kellene hagyni az ovit,meg az egyik legjobb barátját.(autista,lányunk szinte szereti,mindig emlegeti,kézenfogva sétálnak az utcán. Itt laknak pár háznyira,kisfiú is a lányunkról nevezte el a tesót.ti mit tennétek? Azt beszéltük hogy. Max fél órás távolságra mennénk,Ennyit pesten belül is közlekedik anyum ha jön. Köszönöm hogy válaszolnak
2014. aug. 25. 10:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Saját erőből sokára koltozhetnénk,s igaz tobb feladat van,meg férjemnek be kellene járnia de jobb levegő,meg stresszmentes lakhely.csak elhagynnk a kedvenc kerületét,itt született s szmra nagyon fontos lenne az itt éls.vmi vízparti közelében nézne apum házar mert szeret horgászni.én is inkább maradni pesten...de itt drága a ház
2014. aug. 25. 10:19
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

A kedves szüleidnek csak egy kis apró segitség kéne, és ismét együtt lennének. Erre miért nem gondolsz?:D


Az ember mindig azzal viselkedik igy, mint ahogy nálatok, akit szeret-még igen mélyen szeret.


Akit nem szeretnek, azt nem kerülik, mert az lényegtelen. Akit szeretnek(még ha szövegben mást is nyomnak) annak a látványa fájdalmas, megrázó, érzékenyen érinti a másik embert.

Kicsit nem ártana, ha a nagy ház keresésben kicsit figyelnél a magad körül lévő emberekre is:)

2014. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt anyudnál kellene puhatolózni, másrészt át kellene gondolni nem-e zavaró ennyire közel apudhoz. Én belemennék, de ez én vagyok.
2014. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Van ott még bőven sok érzés kettejük között.Akár mit is hibáztak egymással.
2014. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anyum tuti nem csípi aput mert csunyn bánt vele.meg neki van barátja.figyelek rjuk.egyébként még nem is néztem bházat,vhogy tetszene nekem is a kis kertes ház.csak anyumat se szeretném megbántani....
2014. aug. 25. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:

2: "A kedves szüleidnek csak egy kis apró segitség kéne, és ismét együtt lennének. Erre miért nem gondolsz?:D


Az ember mindig azzal viselkedik igy, mint ahogy nálatok, akit szeret-még igen mélyen szeret."


Ez nem igaz. Nálunk annyira elmérgesedett a viszony, hogy a volt férjem akkor se kellene, ha az utolsó férfi lenne a Földön. Már mást szeretek, az exen túlléptem, de konkrétan forog tőle a gyomrom. Vannak emberek, akiknek a társaságát kerülöm, mert nem érzem jól magam velük, ő is ilyen.


A szülőket nem össze kéne hozni, hanem kialakítani egy olyan megoldást, hogy mindenkinek jó legyen. Beszéld meg anyukáddal, hogy ő mit szólna hozzá, mennyire nagy az ellenállás.

2014. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Anyum tuti nem csípi aput mert csunyn bánt vele.


Dehogy nem:D Ne csak nézz, hanem láss is:D Hiába van anyudnak barátja, a férfi a papád még mindig számára:)

2014. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: Hülyeség, ezt azok az elhagyott felek szokták mondani akikben túlteng az önbizalom, azt hiszik, hogy az ő s...gükből süt a Nap, másik csak értük eped minden pillanatban és nem veszik észre, hogy a másiknak rég hányingere van tőle.


A szerelem nem olyan, mit az anyai szeretet. Általában az anyák akkor is szeretik a gyerekeiket, amikor börtönben ülnek sorozatgyilkosságért, míg a szerelem mulandó van olyan, amikor a másik már tényleg nem jelent semmit, csak egy az irritáló ismerősök között. Csak amíg másoktól könnyű megszabadulni és messzire elkerülni, addig egy extől nehéz, ha van közös gyerek aki miatt találkozni kell.

2014. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem arra akart választ a kérdező, hogy hogyan hozza össze az anyáját és az apját.
2014. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pontosan kedves utolsó 😊. Ti koltoznétek ilyen helyzetben?
2014. aug. 25. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!