Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti belemennétek? Nehéz helyzet...

Ti belemennétek? Nehéz helyzetben vagyok

Figyelt kérdés
Szóval. Szuleim elváltak,még régebben s nem maradt meg s jó viszony köztük. Én se tartottam apummal a kapcsolatot de most ujra joban vagyunk.sokat változott póz irányba.anyum még igy se hajlandó találkozni beszélni vele. Anyum sokszor jön,unokázik,szeret itt lenni.nem is zavar. Férjem is szereti,nem tipikus anyós. (29évesek vagyunk,szuleim 56 ,53 évesek.) anyum nem hajlandó fel se jonni ha itt van. Na s most jön a gáz.... Most 2 gyerkőccel lakunk pesten egy panellakásban.szeretnénk idővel kertes házban lakni.de ez jó pár évig nem jönne össze.azonban apum tegnap felvetette h mi lenne ha venne egy ikerházikót,amiben mi s a másikban ő lakna.most a Férjem szüleitől ugymond kapott lakásban lakunk.de panel s egyikünk se igazán jól érzi magát.annyi lenne h kzöd kert,idővel a mienk lenne az egész kisház.kisgyerekkel sokkal jobb lenne,udvari lakásban.de félek h akkor anyum nem jönne annyit,ezt főleg az unokák szivnák meg.férjem benne lenne.igaz még keveset beszélgettünk róla. Sajnlnám habitt kellene hagyni az ovit,meg az egyik legjobb barátját.(autista,lányunk szinte szereti,mindig emlegeti,kézenfogva sétálnak az utcán. Itt laknak pár háznyira,kisfiú is a lányunkról nevezte el a tesót.ti mit tennétek? Azt beszéltük hogy. Max fél órás távolságra mennénk,Ennyit pesten belül is közlekedik anyum ha jön. Köszönöm hogy válaszolnak
2014. aug. 25. 10:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha szüleid szeretnek, akkor megértik, hogy nektek ez mennyire fontos.


Persze... persze... sokkal tartozunk a szüleinknek. De egyvalamit, ne felejts el, ez a ti életetek, négyeteké. Családanya vagy, s neked azt kell nézni, hogy hosszútávon mi a jó a gyerekeknek. Mint ahogy anyukád is azt nézte mindig is, hogy neked i a jó. Elsőre lehet, hogy zsörtölődni fog (bár nem ismerem), de ha rendesen kommunikálsz vele, nyugodtan, akkor szerintem megfogja érteni. Vázold fel az érveidet ésszerűen. S kérd meg, hogy ha így lesz, oda költöztök, nem szeretnéd, ha eltűnne a gyermekeid életéből, csak mert apukáddal nem jön ki.


Kérd meg, hogy legyen továbbra is olyan jó nagymama, mint amilyen mindig is volt, hogy a gyerekek továbbra is érezhessék szeretetét és féltő gondoskodását.

2014. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!