Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék az ellen hogy ne...

Mit tehetnék az ellen hogy ne közösitsen ki a családom?

Figyelt kérdés
Sok minden történ velem egészen 10 éves korom ota,ésnem találok választ arra hogy 4 testvérem közül miért mindig én huzom a rövidebbet.Ha én hibázom ha nem akkor is én vagyok az akin ez le csattan,és aki hibás mindenért legyen az bátyám vagy öcsém tök mind1..10-éves koromban el költöztünk egy várossal arrébb amit nagyon nehéz volt megszokni ez miatt nehéz volt be illeszkedni az iskolába még 3-dik osztályos voltam.ugyan ugy az eggyik testvéremnek is!! Öt vissza iratták régi sulijában hogy jobb legyen neki.engem pedig nem!! pedig sokkal rosszabbul viseltem mint a testvérem! ez miatt romlott a tanulmányi eredményem amit figyelembe sem vettek! viszon a másik testvérem meg kapott minden fojamatosan nyaralást telefont ékszereket én pedig semmit..szétt mentek a szüleim és ez miatt még jobban ugy éreztem hogy anyám nem velem foglalkozik sokszor nekem jött apámhoz hasonlitgatott és meg alázott 100méterre volt az iskola és kollégiumba iratott hogy változzon a tanulmányom de ez kiderült hogy arra ment ki hogy ne legyek othol..majd akkor iratott vissza mikor el telt 5év.A bátyámnak segitett hogy össze szedje magát és ön álloan el mehessen nekem nem.inkább el vette a pénz egy ft ig.nehezen de össze gyüjtöttem azota külön élek van egy gyerekem azon kivül még 5 unokája és pont az enyémet nem látja szivesen és utálja..Én vagyok e az egészért a hibás vagy sem..nem tudom nem kapok választ akárhogy vissza nyulok a multamban..szerintetek miért van ez???
2015. ápr. 4. 13:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sajnallak nagyon:( sose kerdeztel ra? Ezt csak o tudna megmondani neked:Ss
2015. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, miért lehet ez, nekem nincs testvérem, de velem is ugyanez van. Mindenért én vagyok a hibás, akármi is történik, mindig nekem kell megfelelnem, mindig nekem kell engednem és mindig én vagyok az, akit a rosszakhoz hasonlítanak, vagyis ahhoz, akit éppen utálnak. Én nemet mondtam és ki is közösített a családom, szerintem nem is szeret itt senki, de engem nem érdekel, inkább hagyjanak békén. Szerintem ne próbálkozz, foglalkozz a saját életeddel, őket meg felejtsd el, mert ez nem család. Eddig se álltak melletted, ezután se fognak, ha meg segíteni akarsz nekik azért, mert azt hiszed, akkor eflogadnak, akkor csak ki fognak használni. Én hagynám őket a helyedben.
2015. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem olyan gyereket akart, amilyen te vagy. Szerintem szimplán nem tetszettél a családnak.
2015. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Tudod nem zörög a haraszt...

Bizonyára keményen megküzdöttél azért, hogy mindenért téged vegyenek elő.


Egyébként tényleg azt akarod elhitetni, hogy egy költözés és iskolaváltás miatt nem tanultál meg a mai napig sem rendesen írni? Kín volt elolvasni...

2015. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy emlékezteted valakire akit nem szívlel, vagy olyan önhibáján kívüli dolog van amit helytelenül nem tud palástolni.

Eddig küzdöttél az elismerésükért a szeretetükért. Most már állj le ezzel! Ha a gyereked nem szeretik akkor nincs ott keresni valód. Ha a gyereked megkapja azt a nagyszülői figyelmet és szeretetet ami jár neki akkor a helyedben elfelejteném az eddigieket nekik.

Ha a gyerekeddel mostohán bánnak, akkor nincs miért keresned a társaságukat. A te feladatod hogy a saját gyereked testi-lelki épségére vigyázz. Ne engedd hogy szeretethiányos legyen önhibáján kívül.

2015. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Benedict, ez nem annyira a helyesírásról szól. Attól még, hogy valaki nem jó helyesíró, nem kell kukába dobni...
2015. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kérdező, én nagyon sajnállak, de ez ellen már nem nagyon tudsz, és nem is tudtál volna tennit semmit. Inkább gondolj arra, hogy te minden egyes dologért (akár egy tál levesért) is megküzdöttél, míg a testvéred nem, aki ezáltal nem fogja értékelni az apróbb örömöket, míg te igen!
2015. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezzel az egésszel csak azt akartam el mondani hogy Nics magyarázat! Ijenkor az ember amit tehet hogy vissza nyul a multjában történő eseményekhez ahol arra tud következtetni hogy mennyire utálják!! Én arra vagyok kiváncsi hogy 5-en vagyunk testvérek és miért én vagyok a kivétel
2015. ápr. 4. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Az én páromat is megtagadta az anyja, pedig esküszöm, nincs nála jobb ember, törődött az anyjával, ha kellett, gondoskodott róla, szerette. És anyós egy jó ideje látni se akarja. A szívem szakad meg a páromért, de nem tudok neki se segíteni. Valahogy túl kell ezen lépni, amin nem tudunk változtatni, azt kénytelenek vagyunk elfogadni. Kívánom, h békélj meg és légy boldog, nézz előre. Add meg a gyermekednek, ami neked nem adatott meg.
2015. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen csakis az önismeret segít. Kemény évekig tartó munka, de ennek sokkal több értelme van, mint velük foglakozni, tőlük úgyse kapsz választ soha.
2015. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!