Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék az ellen hogy ne...

Mit tehetnék az ellen hogy ne közösitsen ki a családom?

Figyelt kérdés
Sok minden történ velem egészen 10 éves korom ota,ésnem találok választ arra hogy 4 testvérem közül miért mindig én huzom a rövidebbet.Ha én hibázom ha nem akkor is én vagyok az akin ez le csattan,és aki hibás mindenért legyen az bátyám vagy öcsém tök mind1..10-éves koromban el költöztünk egy várossal arrébb amit nagyon nehéz volt megszokni ez miatt nehéz volt be illeszkedni az iskolába még 3-dik osztályos voltam.ugyan ugy az eggyik testvéremnek is!! Öt vissza iratták régi sulijában hogy jobb legyen neki.engem pedig nem!! pedig sokkal rosszabbul viseltem mint a testvérem! ez miatt romlott a tanulmányi eredményem amit figyelembe sem vettek! viszon a másik testvérem meg kapott minden fojamatosan nyaralást telefont ékszereket én pedig semmit..szétt mentek a szüleim és ez miatt még jobban ugy éreztem hogy anyám nem velem foglalkozik sokszor nekem jött apámhoz hasonlitgatott és meg alázott 100méterre volt az iskola és kollégiumba iratott hogy változzon a tanulmányom de ez kiderült hogy arra ment ki hogy ne legyek othol..majd akkor iratott vissza mikor el telt 5év.A bátyámnak segitett hogy össze szedje magát és ön álloan el mehessen nekem nem.inkább el vette a pénz egy ft ig.nehezen de össze gyüjtöttem azota külön élek van egy gyerekem azon kivül még 5 unokája és pont az enyémet nem látja szivesen és utálja..Én vagyok e az egészért a hibás vagy sem..nem tudom nem kapok választ akárhogy vissza nyulok a multamban..szerintetek miért van ez???
2015. ápr. 4. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem ritka eset, hogy az egyik gyerek nem a név szerinti apától van. Ilyenkor az anya a saját "botlását" a gyereken torolja meg, ki akarja iktatni az életéből a múltat, nem akar szembenézni vele. Ez persze csak egy magyarázat, lehet, hogy nem helytálló.
2015. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

GYerek voltál még. Egy gyerek nem tehet semmiről. Te nem követtél el semmit amit jóvá kellene tenned a múltadban. Az egyetlen dolog amit tehetsz ha szívből megbocsájtasz nekik idővel. Valamiért ők buktak meg jó szülőségből ha ennyire egyenlőtlenül bántak veletek. Biztos nehéz helyzetben volt anyukád, és biztos meg van rá a magyarázat hogy te miért idegesítetted jobban mint a többi gyerek.

A szeretethez viszont joga van a te gyerkőcödnek is. Ha ezt nem kapja meg ott, nem érdemes a küszöböt rágni előttük. Inkább arra koncentrálj hogy harmónikus, boldog családi életet teremts otthon a saját gyerekednek!

2015. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg például azért, mert nem tudsz helyesen írni... "ijen"... no comment.
2015. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!