Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség, mit tegyek! Hova...

Segítség, mit tegyek! Hova menjek lakni? Kitettek otthonról! Esetleg hogy tudnám visszakönyörögni magamat?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy gondban vagyok, nincs hová mennem lakni!! 18 éves fiú vagyok. Ma reggel kitettek itthonról. Én nem tehetek semmiről, jól viselkedtem, jól tanultam, már leérettségiztem, tovább akartam tanulni, de a szüleim sosem szerettek, mindig azt mondták, hogy csak becsúszott gyerek voltam, mindig csak verést meg lecseszést kaptam tőlük. Csak azért neveltek fel, mert ez jó keresztény kötelesség. Amióta megszületett 2 éve a kistesóm, azóta nagyon bedurvult a helyzet, ő lett az a gyerek, aki előre meg lett napra pontosan tervezve, engem meg csak házasságrombolónak hívtak mindig. Utáltak mióta élek. 3 hónapja lettem 18 és úgy döntöttek, hogy már eddig is sok voltam a háznál, oda megyek, ahová akarok, és csak akadályozom őket a kistestvérem nevelésében, és egy akadály voltam az ő életükben, menjek el. Annyit engedtek meg, hogy egy szemeteszsákba bepakoljam a ruháimat, abból se az összeset, egy utazótáskában elvihettem a tankönyveimet, egy hátizsákban még egy két személyes holmim, a régi mobilom, a fogkefémet, de a fogkrémet már nem, a kabátomat meg a két öltönyömet se hozhattam magammal, azt apám megtartja. Meg semmit ezeken kívül. Anyám meg volt, olyan "rendes", hogy adott kétezer forintot. Ez nagyon hirtelen jött, ma reggel egyszerűen felköltött anyám, és mondta, hogy tegnap este apámmal így döntöttek, azonnla szedjem össze a cuccaimat, amiket megengednek elvinni és menjek amerre akarok. Én könyörögtem, kiabáltam, megfenegettek, ha kiabálok, kihívják a rendőröket. Én mst komolyan hajléktalan lettem? Egész nap csak járkáltam meg gondolkodtam, beültem egy plázába, bámultam az embereket, aztán most eljöttem egy netkávézóba, és kerestem egy helyet, ahol esetleg tudnának segíteni. Hol aludjak? Nincs senki, akihez mehetek, kevés ember van, akivel jóban vagyok, van egy-két barátom, felhívtam őket, de nem is érdekele őket, csak kiröhögtek. Komolyan mit csináljak, hajléktalan lettem mától és vége az életemnek! A 2000 forintból már elment 1500 a netezésre! Enni se ettem ma még semmit, gondoltam rá, hogy koldulok, de nem merem.
2015. júl. 31. 20:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
60%
Micsoda szülők?Velük is ezt kéne tenni.Próbálj munkát találni és visszamenő a szívtelen szüleidhez, mondjuk albérletbe olcsón megszámítva.
2015. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
62%
Ennek a kérdésnek a költője a kamukérdések koronázatlan királya!
2015. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen településen vagy, de itt Budapesten szoktak kitenni kifőzdék táblát, hogy mosogatót keresnek, oda bemehetnél, szerintem föl is vennének.

Ha van bérleted, ülj föl valami éjszakai járatra, addig sem kell az utcán lenned.

2015. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is valamilyen egyházi átmeneti segítségben látom a legnagyobb "lehetőséget", hogy az első fizetésig se kelljen az utcán laknod, mert onnan nehéz lesz újra "felállni".

VAGY

Azt írtad, tovább akartál tanulni. Ha felvettek valahova nappalira, akkor nézz utána a diákhitelnek és szeptembertől mehetnél kollégiumba.

VAGY

(bár ennek nagyon kis esélyét látom) az állami gondozottaknak van lehetőségük "utógondozásra", ahol a 18. életévük után még pár évig valamennyi költségtérítés mellett ellakhatnak. Hivatalosan nyilván nem vagy rá jogosult, de (szintén átmenetileg, 1-2 hónapra) talán be tudod könyörögni magad valahova, és utólag megtérítenéd a költségeket (vagy ledolgoznád)

2015. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tényleg megérdemelnék a szülők, hogy a keresztény közösségük megtudja, hogy mifélék....
2015. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
52%

Ha ekkora utálatban és rossz körülményekben éltél volna, mint írod, akkor már a tesód születésekor leléptél volna. Önszántadból.

Minden 16 éves le akar lépni, téged nem is tartottak volna vissza. És ma ez ilyen váratlanul ért???


Amúgy hogy érted, hogy rendőrt hívtak volna? Ha te nem mész el, mit csinálnak? Kirúgnak fizikai erőszakkal? Akkor te hívsz rendőrt, hogy nem engednek haza (gondolom lakcímkártyád csak van).

2015. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
20%
Amíg még nem váltál hajléktalanná, és még normálisan nézel ki, menj el egy bárba vagy egy olyan találkahelyre (ha a netnél vagy, tudsz ilyet keresni), ahol jó anyagi körülmények között élő magányos, szexre vágyó 40 év fölötti hölgyek vannak, és az egyik majd hazavisz, és ha jól teljesítesz az ágyban, ad pénzt és talán még átmenetileg lakhatsz is nála. Kezdetnek, gyors megoldásnak, ha ma nem akarsz az utcán aludni, ez a legjobb és... hát a legkellemesebb :) megoldás.
2015. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
97%
Ezt díjtalan számot hívd fel 116 123 , itt segítenek . A szüleid vallási közösséghez menj el a szülőket égesd le mert genyók , a rendőrségere is menj el és mondd el mi történt veled és milyen életed volt . Melyik megye településről írsz .
2015. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%

Szórakozóhelyen senki nem fog fizetni neki, 40 felett sem, sokan szeretik a milfeket, a 20-as korosztályból is. És minek kéne egy 45 éves nőnek egy 18 éves?

Csak a pasik ilyen hülyék.

2015. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
26%
Aki esetleg fizetne neki, azok a meleg pasik, de nem nők.
2015. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!