Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség, mit tegyek! Hova...

Segítség, mit tegyek! Hova menjek lakni? Kitettek otthonról! Esetleg hogy tudnám visszakönyörögni magamat?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy gondban vagyok, nincs hová mennem lakni!! 18 éves fiú vagyok. Ma reggel kitettek itthonról. Én nem tehetek semmiről, jól viselkedtem, jól tanultam, már leérettségiztem, tovább akartam tanulni, de a szüleim sosem szerettek, mindig azt mondták, hogy csak becsúszott gyerek voltam, mindig csak verést meg lecseszést kaptam tőlük. Csak azért neveltek fel, mert ez jó keresztény kötelesség. Amióta megszületett 2 éve a kistesóm, azóta nagyon bedurvult a helyzet, ő lett az a gyerek, aki előre meg lett napra pontosan tervezve, engem meg csak házasságrombolónak hívtak mindig. Utáltak mióta élek. 3 hónapja lettem 18 és úgy döntöttek, hogy már eddig is sok voltam a háznál, oda megyek, ahová akarok, és csak akadályozom őket a kistestvérem nevelésében, és egy akadály voltam az ő életükben, menjek el. Annyit engedtek meg, hogy egy szemeteszsákba bepakoljam a ruháimat, abból se az összeset, egy utazótáskában elvihettem a tankönyveimet, egy hátizsákban még egy két személyes holmim, a régi mobilom, a fogkefémet, de a fogkrémet már nem, a kabátomat meg a két öltönyömet se hozhattam magammal, azt apám megtartja. Meg semmit ezeken kívül. Anyám meg volt, olyan "rendes", hogy adott kétezer forintot. Ez nagyon hirtelen jött, ma reggel egyszerűen felköltött anyám, és mondta, hogy tegnap este apámmal így döntöttek, azonnla szedjem össze a cuccaimat, amiket megengednek elvinni és menjek amerre akarok. Én könyörögtem, kiabáltam, megfenegettek, ha kiabálok, kihívják a rendőröket. Én mst komolyan hajléktalan lettem? Egész nap csak járkáltam meg gondolkodtam, beültem egy plázába, bámultam az embereket, aztán most eljöttem egy netkávézóba, és kerestem egy helyet, ahol esetleg tudnának segíteni. Hol aludjak? Nincs senki, akihez mehetek, kevés ember van, akivel jóban vagyok, van egy-két barátom, felhívtam őket, de nem is érdekele őket, csak kiröhögtek. Komolyan mit csináljak, hajléktalan lettem mától és vége az életemnek! A 2000 forintból már elment 1500 a netezésre! Enni se ettem ma még semmit, gondoltam rá, hogy koldulok, de nem merem.
2015. júl. 31. 20:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
20-as, ha jól néz ki, lehet esélye, ha a megfelelő helyen keresgél.
2015. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
78%

Hülyeség az egész, ilyet ebben a formában szülő nem csinál, pláne ok nélkül, kétéves kisgyerek mellett. Az átlagemberek sokkal jobban félnek attól, hogy mit szól a szomszéd, a sógor, a kollégák stb., ha kiderül.

Ha netán mégis így volt (bár szerintem kizárt:-)), tegyél ki a facebookra nyilvánosan képeket magadról, megfelelő szöveggel. Ha nem vagy ismerős a szülőkkel, jelöld be őket, minden rokont, ismerőst, szomszédot, kollégát, tanárt, osztálytársat és szüleiket, akit csak bírsz. Kezdd el adagolni a sztorit (előtte hívd fel őket), egy nap alatt megoldódik a problémád.

2015. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
13%
Még mindig az én ötletem volt a legjobb, legkényelmesebb eddig. Keresel egy helyet (google segít), ahol kifejezetten ez a tipikus magányos, ha nem is gazdag, jó anyagi körülmények között élő női korosztály (40 fölöttiek általában)vadászik főleg esténként fiatal 18-25 év körüli férfit keres, némelyik tartós, némelyik alkalmi partnert. Jó eséllyel holnap reggel egy kényelmes franciaágyban ébredsz egy hölgy mellett, ideiglenesen talán még meg is engedi, hogy lakj nála, ha elég jó voltál az ágyban. Nemcsak hasznos, még kellems is lehet. Segítsek neked msot ilyet keresni? Ha üzensz nekem, elmondom, miről lehet felismerni az ilyen hölgyeket, a többi csak rajtad múlik (hogy nézel ki, hogy udvarolsz, vonzó vagy-e, jól szeretkezel-e stb.)
2015. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Úr Isten.Ha ez igaz akkor inkább a szüleidnek kellene hajléktalannak lennie.Hová valósi vagy??
2015. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
55%
Csak nehogy úgy járjon a kérdező, mint a Tök Alsó című filmben, hogy az aktus után a nő és pasi összebalhézik, hogy ki fizet kinek.
2015. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Keress valahogy melot. Ha tovább akarsz tanulni akkor jelentkezz egyetemre miutan lesz egy kis penzed, ott meg lakhatsz kollegiumban.
2015. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem kamu, akkor bírósági panasznap és perled őket rokontartásért
2015. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el ezt az egészet!
2015. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
8%
A mai világba már a kutyáknak is jobb dolguk van mint egy embernek.Ugyanis tilos őket kirakni az utcára.Védve vannak.Mi emberek mikor vivjuk ezt ki magunknak?Ez felháborító állapot.Rendes becsületes munkát javasolok, hogy keress még ha kevés is a fizetés.
2015. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen szülők, undorító, hogy ilyenek léteznek:( Én a helyedben azt csinálnám, hogy a szüleid összes ismerősétől segítséget kérnék, szomszédoktól, munkatársaktól, barátoktól, családtagoktól. Biztos meg lesz a véleményük a szüleidről ezek után, hogy ilyen kegyetlenül elbántak a saját gyerekükkel. És lehet, hogy még segítséget is kapsz. Már nincs semmi vestenivalód, gondolj erre és járd körbe az ismerősöket.
2015. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!