Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha megbukna az...

Mit tennétek, ha megbukna az általános iskolás, vagy középiskolás gyereketek év végén?

Figyelt kérdés
Haragudnátok rá, vagy segítenétek neki, hogy a pótvizsgán átmenjen?

2016. jún. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem ennyi elég. A szüleim meg szégyenkeznek amit megértek, de inkb el kéne fogadni azt, hogy nekem jó a kettes.
2016. jún. 11. 14:51
 22/57 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Miért kellene elfogadni,ha többre lennél képes? Gondolom a javakra, amit a szüleid a diplomájukkal megkeresnek azért igényt tartasz?
2016. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
50%
Jó, de akkor legyen majd elég a minimálbér is. És nincs követelőzés, csak diákmunka, hogy szokjad a robotot.
2016. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
Nem, én teljesen máshogy látom a világot. Még ha adnának se kérnék a luxusból.
2016. jún. 11. 15:03
 25/57 anonim ***** válasza:
93%
nekem nagyon kemény szüleim vannak. ennek ellénre 9.be fizika és kémia bukta volt.. mondjuk ez évekkel ezelőtt volt.. ki voltak akadva de segítettek a pótvizsgára készülni.
2016. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
Annyira, de annyira meg fogod te bánni ezt, hogy neked jó a kettes is. Nem távoli jövőre kell gondolni, szimplán 4-5 év múlva. Amikor majd kilépsz az életbe és rájössz, hogy rohadtul nem egy jó dolog havi 90 ezer forintért dolgozni napi 12 órákat 3 műszakban, meg izgulni, hogy a főnököd egyáltalán bejelent, más meg legalább kétszer ennyiért dolgozik napi 8 órát kényelmesen egy légkondis irodában, ahol nem egy utolsó tahó minden második munkatársa.
2016. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Sima nyomógombos telefonod van, nincs laptopod, wifid, márkás ruhák/cipőd, zsebpénzed, ünnepekre könyvet és ruhát kapsz és nem mész nyaralni?
2016. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék,hogy hol rontottam el.Olyan szempontból,hogy mégis miért nem segítettem neki,miért nem ellenőrizgettem a jegyeit.Mert mondjuk a félévi bizinél is ha gáz van azt lássa a szülő.A gyerek meg nem tud ebben hazudni,mert a bizonyítványt is úgy kell visszavinni a suliba,hogy a szülő aláírta.Viszont egy részben rá is haragudnék,mert valószínűleg a lustaság lenne ebben is.Büntetés annyi lenne,hogy semmi számítógép,addig amíg nem megy át a pótvizsgán.Amiben természetesen segítenék neki!És tanárt is fizetnék neki.
2016. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
A szüleid nem fogják mindig fizetni a költségeidet. Rezsi, kaja, ruhák... Ezt is elég lesz összehozni minimálbérből. Jobb lenne tanulni mint fillérre számolni a dolgokat.
2016. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Sima nyomógombos telefonod van, nincs laptopod, wifid, márkás ruhák/cipőd, zsebpénzed, ünnepekre könyvet és ruhát kapsz és nem mész nyaralni?


Van egy 2013as érintős telefonom. Van egy számítógépem, wifi van, ruhám sima átlagos, 2 nadrágom van meg sima pólók, ünnepekre meg pénzt kapok ROKONOKTÓL, nyaralni meg sose voltam, se külföldön :). Ezek alap dolgok a mai 2016os világban amiket felsoroltál.

2016. jún. 11. 15:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!