Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha megbukna az...

Mit tennétek, ha megbukna az általános iskolás, vagy középiskolás gyereketek év végén?

Figyelt kérdés
Haragudnátok rá, vagy segítenétek neki, hogy a pótvizsgán átmenjen?

2016. jún. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Kedves 49-es. Itt nyilván arról van szó hogy a kérdező nem akar tanulni. Nem ugyanaz mintha nem tudna. Csak a kényelme fontosabb neki mint bármi.
2016. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
0%
Engem ha anyámék ilyenekkel fenyegetnének, hogy megvernek meg elveszik a telefonom meg a gépem, akkor szándékosan megbuknék. Egyébként meg megbukik erre mit lehet mondani. Minden szülő tuti, hogy megbukott már valamiben. Ha az életben nem sikerül valami kb ugyan olyan bukás, mintha az iskolában év végén megbuksz. Fel lehet állni és tovább lehet menni. Attól, mert 2-3× megbuksz simán bekerülhetsz jó egyetemre persze csak ha nem 1.8-ra kettessel akarsz egyetemre menni.
2016. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

#52

Hát akkor nem lenne telefonod, ha az én gyerekem lennél.


Egyébként meg ne viccelj, annak egyetemre menni, aki 2-3x megbukik??? Aki 3x megbukik azt kirúgják, vagy kisegítőbe küldik, nem egyetemre...

2016. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon meghatnál vele :D Elmennék dolgozni és vennék egy sajátot :D Egyébként meg tudnék neked pár embert mutatni az ismerőseimen keresztül (én őket csak látásból ismerem) általánosban meg középiskolában végig bukdácsoltak most meg nem is 1 diplomájuk van :D
2016. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

Ez remek.

Tekintve, hogy a kérdező még talán nincs 16, nem nagyon fog dolgozni szülői engedély nélkül.

Ha meg mégis, akkor dolgozzon. De csak, hogy lássa, hogy a pénz érték, a többi dolgát is állja maga. Ha gépet meg telefont tud venni, akkor ruhát meg kaját stb is.

(Egyébként mellékesen, azért nálad komoly gondok lehetnek a szülő-gyermek kapcsolatban. De a szülő azt a gépet is elveheti, amit saját pénzből keresel, míg nem vagy 18.)

2016. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megnézném az ilyen "ismerőseidet":)
2016. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
48%
Ha már megdolgozott érte csak van annyira kreatív, hogy megoldja, hogy ne tudják elvenni. Az meg, hogy őket látni akarod már nem az én hatásköröm :D
2016. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!