Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a megoldas erre?...

Mi lenne a megoldas erre? Kicsi lakas, es en csak hangosan tudok tanulni?

Figyelt kérdés
A nappali, ami egyben a szuleim haloja az enyem mellett van. Anyukam mar nyugdijas, le van szazalekolval, igy allandoan itthon van. A falak is vekonyak, egy sohajtas is siman athallatszik. A baj az, hogy en csak hangosan tudok tanulni. Ha nem mondom fel magamnak az anyagot, akkor nem marad meg semmi belole, viszont ez anyukamat nagyon zavarja. Mit tehetnek? Hogy magyarazzam el neki, hogy nekem erre van szuksegem? Szetintem eleg sokan tanulnak igy, nem hiszem, hogy ezzel gondja kene, hogy legyen. Vagy megis?
2016. dec. 29. 12:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Aki hangosan tanul az nem feltétlen magol..

És aki magában tanul az is tud magolni..

2016. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
56%

25,30:

Ugy mukodik, h figyel oran a tanarra, (aki nyilvan beszel). Ezzel kb 80 szazalek be is epul egy jo kepessegu diak eseten. Keszit jegyzetet, de elsosorban azert, mert otthon elolvasva "beugranak" a tanar szavai. Eztan hangosan atismetli es ertelmezi a tanultakat. Nagyjabol ennyi. Teny, h ritkabb, h vki ezzel a modszerrel tanul, de ettol nem jobb v rosszabb csak mas - elojel nelkul. Szóbeli feleleskor egyebkent kimondottan elony. Biztos jol esett a kislanynak, h automatikusan ostobanak lett titulalva...

2016. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít hogy gondja kéne lennie vele vagy sem? Neki VAN. Ezek után azt tehetitek, hogy vagy felcsavarja a hangerőt a tvn, vagy zenét hallgat fejhallgatóval, vagy füldugót veszel neki. VAGY nem hangosan mondod az anyagot, hanem suttogva vagy motyogva
2016. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Nememem válasza:
Halkabban mondd a tanulnivalót, mondjuk szinte suttogva. Én is így csináltam. De abban is van valami, hogy ez inkább magolás. Azért értelmezni is kellene, akkor könnyebben bent marad a fejedben és saját szavaiddal is el tudod mondani. 
2017. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!