Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Vennétek a fiatoknak...

Szülők! Vennétek a fiatoknak 32 ezerért ilyen fejlhallgatót?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 15. 20:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
56%

Megvenném, de valamihez kötném. Tanulja meg, hogy csak úgy nem kap semmit. Persze ezt mindenki döntse el maga...

Én kérnék tőle 10-20 % az árából + kicsi házimunka...

2017. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Dehogy vennek
2017. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ilyet biztos nem, mivel ez nem egy jó márka, ellenben kifejezetten drága, mert divattermék. Ha már drága fejhallgatót akarok neki venni, akkor inkább valami normálisat. Persze azt is csak akkor, ha van is rá különösebb indoka és még nincs annyi idős, hogy saját maga megkeresse rá a pénzt.
2017. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Bobi69 ***** válasza:

Analogot nem vennék az tuti

Nekem egy razer nagam van, bal kezes, sok volt, de bal kezes kellet és sok gombos, és ebben ez volt a legolcsobb ami persze drága nagyon, de mondom ez volt a legolcsobb. Szóval, hogy ha ez kell neki és nincs olcsob akkor vennék, de így, hogy 5-10k-ért lehet venni ugyanolyat igy nem

2017. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
91%

Nem, és ha ilyen hülyeségre ennyi pénzt akarna kiadni, jól pofán verném magam, hogy ennyire félreneveltem.

Mondjuk, ha én lennék Bill Gates, akkor igen.

2017. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nem.


De minek írod ezt már ki századszor, csak pepitában??

Nálatok ùgy működik, hogy 100 like és megveszem? Ha találsz a gyakorin 16 embert, aki megvenné, akkor én is megveszem??

Vagy mi ez már? Befejezhetnéd....

2017. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
32000 egy magyar család életében azér nagy pénz. Abból még egy ideig kaját is lehetne venni. Szóval ennyit nem áldoznék egy élvezeti/luxustárgyra. Ami nem létfeltételhez szükséges. Jól tud még jönni az a 32000, például ha esetleg a gyerek tovább akar tanulni, és pl egy/két hónap kollégium/ útiköltség meg van belőle. Szóval 32000ért egy élvezeti cikket azt nem. Majd hazajön, azt itthon hallgatja, mert azért számítógépünk lenne akkor is, ha már külön családom lenne, majd hallgatja itthon. Bármennyire is imádnám a gyerekemet, ha már lenne, 32000 Mo-n az azért nagyon nagy pénz egy család életében. Nagyon hasznos, nagyon kell. És ezt talán a gyermekem is megértené. Ne vágyjon olyan nagyra. Hogyha meg gazdagok, jómódúak lennénk, akkor valószínűleg megvenném neki, mert egyszeri kiadás, és hadd örüljön a gyerek, egyébként meg majd ő megkeresi rá a pénzt, mert én a saját keresetemből nem adnék ebbe ennyit; ez egy élvezeti, egy luxuscikk, nem létszükséglet, szóval akkor nem ér annyit, hogy abba 32000-t beáldozzunk. Mert ez azért egy áldozat.
2017. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!