Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim egyszerűen képtelenek...

Szüleim egyszerűen képtelenek elfogadni ha van barátom. Min változtassak?

Figyelt kérdés
Szüleimnek eddig egyetlen barátom sem tetszett. A mostanit, akivel a legeslegboldogabb vagyok szinte utálják. Miért csinálják ezt ? Annyira nem szeretek kettejük között lenni... rossz érzés h pl. a szalagavatómra vagy a családomat hivom meg vagy a barátomat. Pedig azt szeretném h mindenki ott legyen . És nem értem h miért utálják, amikor én csak jót tettem apámnak is . Tudom h többször is megcsalta anyát , azt is tudom h kivel. És mégsem mondtam el nem akartam tönkre tenni a kapcsolatukat. És akkor ők beszélnek nekem a jó kapcsolatokról... mit tegyek h elfogadják a barátomat ?
2017. jan. 19. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%

Tereza jósnő vagyok Kecskemétről.

Nem a beavatkozás a célom,de vigyázz

ezzel a fiúval. Nem véletlen amit a szüleid mondanak.Ők érzik.

2017. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem unod még?
2017. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem volt kicsit a szüleimből, mert ők is utálták az első 2 barátom (mindkettővel legalább egy évet voltam együtt, szóval nem arról volt szó, hogy havi 4 pasit cincálok haza, akikkel 1-1 hétig "járok")...

Végül mindkét esetben igazuk is lett, számomra hatalmas csalódás volt végül mindkét kapcsolat.

Érdekes, a mostani páromat nagyon szeretik.

2017. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!