Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi volt a legrosszabb...

Nektek mi volt a legrosszabb mondat/tett amit a szüleid mondtak neked?

Figyelt kérdés
(Nem muszáj szülő, elég ha a párod mondta, rokonod, bárki.)

#család #apa #anya #pár. barát
2017. júl. 2. 08:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
98%

12-13 éves koromban, édesanyám mondta egy vitatkozásunk során, hogy "Bárcsak fulladtál volna a tóba, sajnálom hogy kimentettelek."


Előzmény: 4 éves koromban édesapám vigyázott rám, a munkahelyén, ami egy nagy mezőgazdasági telep volt. Természetesen részeg volt,elkóboroltam a testvéreimtől egy óvatlan pillanatban, és beleestem egy tóba. Ekkor érkezhetett meg édesanyám, akinek feltűnt h nem vagyok sehol, szerencsére megtalált 1-2 percen belül. Ő húzott ki a vízből, és mesterségesen lélegeztetett, ő hozott vissza az életbe. Ezután az eset után el is váltak.


28/F

2017. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
98%
A legfájóbb mikor terhes lettem a nagyfiammal és megkérdezte, hogy meg akarod tartani, vetessem elinkább. Akkor már több mint 5 éve külön éltem tölük a férjemmel és dolgoztam. De voltak húzásai, rendesen tönkre vágta az egész gyerekkorom.
2017. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
98%
Engem a szüleim folyton csak bántanak . Azért le ribizliztek mert kifestettem a körmöm átlátszóra. Ha becsúszik egy évben egy négyes valamilyen dolgozatra akkor én vagyok a semmirekellő kis sz*rházi , aki egy sarki k***a lesz és jobb lett volna ha meg sem születtem volna. Vagy pl A kutyánk is többet ér nálad , mert okosabb kár volt téged megszülni és egyéb ilyen dícsérő szavak ...
2017. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nekem apám alkoholista és 12-13 éves koromig együtt éltünk, de akkoriban már folyt a válás és el akartuk adni a házunkat hogy abból anyum vegyen egy lakást és mi oda költözzünk. Reggel reggeliztem és kitalálta hogy takarítsa ki a házat mire hazajön, hogy le tudja fotózni. Én egésznap takarítottam tényleg egésznapom kárbaveszett, csak a plafonról nem tudtam leszedni a pókhálókat mert nem értem el. Ő meg hazajött valamikor későn este, totál részegen reggel óta a kocsmában ült és elhordott minden sz@rnak mert észrevette a pókhálót... Majd verekedett a bátyámmal én meg sírtam és mondta hogy sírjál csak hülye nő...


Vagy sokszor arra ébredtem hajnalban hogy anyának mondja hogy nem fogunk semmit sem elérni az életben, életképtelen hülyék leszünk csak a nővérem fogja valamire vinni.


Vagy amikor anyától megkéreztem hogy miért akart 3 gyereket és azt mondta :

BASSZUS ÉN IS CSAK KETTŐT AKARTAM! én vagyok a legkisebb, és engem akart egyedül elvetetni..

2017. júl. 2. 10:58
 15/27 anonim ***** válasza:
98%

Jesszusom.. olvasva ezeket a történeteket csak még jobban motivál hogy a lehető legjobb szülője legyek a 14 hónapos gyerekemnek..

Sajnálom,vagyis nem sajnálom de nem tudok ilyen durva sztorikat felhozni szerencsére, de borzasztó hogy egy szülő milyen sebeket tud ejteni a gyerekén és hogy tönkre tudja tenni az életét..

Vízes sztori a legrondább :(

2017. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
97%

Volt 1-2 csúnya sztori, a volt párom is mondott csúnya dolgokat.. De azokat mindig betudtam annak, hogy részeg volt (nem véletlenül csak volt párom..).


A legutóbbi, és ami még mindig rosszul esik, ha eszembe jut, édesanyumtól érkezett.

3 műszak mellett dolgoztam állandóan, mellette levelezőn végeztem el az egyetemet, de sajnos megcsúsztam a nyelvvizsgával, így csak tanúsítványt kaptam. Bár nem mondott konkrétan olyat, de eléggé azt éreztem, hogy ezt szégyenli a "diploma"osztómon, és azóta is úgy tekint rám, hogy nem is értem el semmit, és lusta voltam tanulni. Plusz a bátyámat dicséri, hiszen neki is van okj-s végzettsége... (Nekem is van egyébként az is.)

2017. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
Undorito emberek vannak. Szinte mind egy "felelmetes" story. Tenyleg ez motivalhatna az embert hogy mindig legyen rendes a gyerekevel. Nekem anyam mondott ronda dolgokat, hogy dogolnék meg, meg ilyenek. Mindig azt mondta tini koromban h alig varja h eltakarodjak mar a haztol. Sokszor megvert, megpofozott. Mikor serdulo voltam veletlen mellbe vagott, ott akkor azt hittem valami baja lesz a mellemnek mert egy teljes napig fájt. Utana valahogy megjavult a viszony miutan nagykoru lettem. 21 vagyok, mondhatjuk minden oke, jokat dumalunk. De persze megmaradt sok rossz dolog, de elobb utobb mindig elfelejtem a rossz erzest, vagyis elengedem es nem bant tobbé.
2017. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
26%
3-4 éves voltam. Az ősök piáltak és az egyikük spontán közölte, hogy "lányom, téged nem akartunk"
2017. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
mamám mondta meg egyszer mikor ideges volt, hogy elakartak vetetni ... ezek után élj velük egy fedél alatt:)
2017. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%
Megjegyzem, a legkisebb gyerkőcünket mi sem terveztük, de életünk egyik legnagyobb ajándéka. Sokat tanultam a szüleimtől, sok (nagyon sok) dolgot máshogy csinálunk a párommal (neki sem volt egyszerű a gyermekkora).
2017. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!