Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell anyának megjegyzése...

Miért kell anyának megjegyzéseket tennie arra, hogy kpoppot hallgatok? 14l

Figyelt kérdés

Folyton azzal jön, hogy hallgassak mást is.

Körülbelül az a beszélgetés játszódik le mindig, hogy:

-Halgass mást a koreai zenéken kívül!

-Miért?

Erre nem válaszol, mintha meg sem hallaná. Úgyhogy meglérdezem ismét.

-Van valami baj a zenékkel?

-Nincs.

-Akkor mért ne hallgassam?

És megint vagy nem válaszol, vagy csak "Jó akkor hallgasd, úgyis lehetetlen veled beszélni"


Ráadásul ő a saját elmondása szerint semmi zenét nem szeret. Akkor nem mindegy?


Miért kell megjegyzéseket tennie?14l


2017. júl. 21. 10:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
39%

Mert a kpop elég igénytelen zene.


Ennyi, őt EZ zavarja, de nem baj, majd kinövöd.

2017. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%
Neki nem jön be, ezért rádszól, hogy ne bömböltesd, ennyi az egész.
2017. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%
Én a kpopot nem bírom, más a progresszav metált nem bírja. Én nem hallgatok metált olyan hangerőn, hogy zavarja a másikat, ha ott van, ő nem hallgatja a saját kedvencét olyn hangerőn, hogy zavarjon engem. Mindenki nyert.
2017. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
29%
Pár 100ft egy retkes fülhallgató. Hallgasd azzal. Amúgy igaza van anyádnak, lehetne normális zenét hallgatni, nem csak azokat a kínai embereket
2017. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
68%

Mi a f_szért nem lehet egy k_rva fülhallgatót venni? A szüleimnek valószínűleg fingjuk nem volt soha, hogy épp milyen zenét hallgatok, mert attól hogy ÉN hallgattam másnak még nem volt muszáj, mert betettem az a rohadt füles.

Tökmindegy milyen zenét hallgatsz, de legyél tisztelettel mások iránt.

2017. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
88%
Hangosan hallgatod? Ha igen, lehet h ez zavarja. Szerintem is vegyel egy fulhallgatot☺
2017. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt egy osztálytársőm aki már akkor kpop-ot hallgatott amikor az még nem is volt mainstream. Csak a kpopról tudott beszélni semmi másról és meg volt sértődve ha valaki nem volt oda érte. Gondolom ez zavarja anyudat is. Senkit sem érdekel milyen zenét hallgatsz a 120. Alkalommal
2017. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
78%

Semmi köze hozzá, hallgass, amit akarsz. Szerezz fejhallgatót, és akkor nem is tudja majd. Ne foglalkozz vele.


Én pl. hörgős black metalt hallgattam a te korodban, ehhez képest a kpop nem túl extrém :)

2017. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
21%
Miert nem anyadat kerdezed, hogy miert tesz megjegyzeseket a zenedre? Mi honnan tudjuk? De most komolyan....te sem gondoltad komolyan ezt a kerdest szerintem....komolyan ennyire nem tudsz magaddal mit kezdeni a nyari szunetben, hogy itt vered a nyalad ilyen hulyeseg miatt? Jajjjistenem! Lehetnetek meg ennel is szanalmasabbak?!
2017. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
58%
Talán mert azt akarja hogy legyen tágabb az érdeklődési köröd. Próbálkozz néha, hátha mást is szeretsz. Anyud hátha megnyugszik és békén hagy. És igaza van az előttem szólóknak: Nem egy drágaság a fülhallgató.
2017. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!