Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj ha elmentem a játszira a...

Baj ha elmentem a játszira a gyerekem apjával és a közös lányunkkal?

Figyelt kérdés

1 éve külön élünk a gyerekem apjával. Nekem azóta lett új kapcsolatom. Neki is voltak női, de azért sokáig újra akarta kezdeni. Külföldön dolgozik, most itthon van pár napot. Közösen soha nem járunk sehova. Kislányunk, aki 4 éves kérte, hogy anya apa vigye el az új játszira. Páromnak elmondtam, h mit szolna hozzá ha expárommal elmennék a játszira max 1 órara meló után. Teljesen kiakadt, h én ezzel alázom őt. Semmibe nézem.

Soha nem járunk exemmel és a gyerekünkkel közösen sehova, de láttam a lányomon h szüksége van erre. Én elmentem... fogta az apja és az én kezem is és nagyon boldog volt.

Tényleg rosszul döntöttem h elmentem? Lányunk most az apjával, én meg a páromnál és egymáshoz sem szólunk.


2018. júl. 3. 20:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Mivel a párod kiakadt, valószínűsíthető, hogy amikor kapcsolatot kezdtél vele, azt hagytad sejtetni, hogy a volt férjed kilépett az életedből. Durván átverted. Igen, baj. A következő palinál közöld az elején, hogy a férjed a gyereked révén még mindig az életed szerves része és az is marad, hadd döntse el szerencsétlen, hogy így is bevállal-e.
2018. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%

Az új párodat zavarta a dolog, te leszartad.Így felesleges új kapcsolatba kezdened, közöld előre, hogy a volt családod az első, ő pedig csak társaságnak/szexpartnernek kell.

De azért a #1 nő fejét megnézném, ahogy jó képet vág ahhoz, hogy a párja a családjával, volt nőjével van és pont leszarja az érzéseit.Egy minimális önbecsülésű ember nem marad olyen kapcsolatban,ahol semmibe veszik ezt.

2018. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

ma 20:52

Pont ez történt velem.Összejártunk a volt menyasszonyommal a gyerek címén és olyan volt az egész mintha a sok szar nélkül lennénk kapcsolatban.Aztán egy nap egymásnak estünk.Izgalmas volt,hogy közel vagyunk egymáshoz de mégse szabad az érintés.Tabu volt és emiatt a legjobb szex amit valaha együtt átéltünk.A gyerek mindig összeköt minket,ma is.

2018. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%
Tök mindegy, mit szól a pasi, a gyerek fog rosszul járni.
2018. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%

Nőként, anyaként írom.

Gratulálok! A kislányt jól összezavartátok! Természetes, hogy boldog volt, hogy hármasban sétáltatok kézen fogva, hiszen azt hitte szegényem, hogy újra egy család vagytok. Most majd megint nem érti majd, hogy pár nap múlva miért nincs ott apa...

Itt azt tehetted volna, hogy nem mész, vagy megy veletek az új párod is. Te fogtad volna az ő kezét, a kislány meg az apjáét. De szerintem a legjobb az lett volna, ha csak a kislány megy az apukájával kettesben.

2018. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%

A kislánynak biztos jól esett, de hosszú távon szerintem összezavarja az ilyen családi kiruccanás csak hármasban. (Az én szüleim nincsenek elválva, ugyh nem tudom milyen, de a férjemé igen s épp a minap mondta, hogy ő sokára tudta elfogadni s felfogni, hogy a szülei már nem lesznek soha egy pár, pedig ő 14 volt amikor elváltak).

Vihetted volna a párod magaddal s probléma letudva. Te hogyan éreznéd magad ha a jelenlegi párod az exnőjével s a közös gyerekkel menne játszani/sétálni? Végülis nincs abban semmi, de azért mégis van, nem?

2018. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
49%

Ott ahol egy ilyen szitu nem okoz gondot, a négy ember ismeri egymást, nem mellesleg tisztelik is. Igen, vannak olyan párok, akik még összejárnak, de ez az új pár beleegyezésével is történik. Valahol megértem a párodat, mert ő nem azt tartotta megalázónak, hogy a lányodnak örömet szereztetek, hanem azt hogy az ex újra képbe van nálad.

N 34

2018. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem jogos a párod kiakadása. Én őt egyáltalán nem értem. Tudta, hogy van egy gyerked az előző kapcsolatodból és gondolom az is egyértelmű volt számára, hogy annak a gyereknek van egy apja is és nem a gólya hozta. Csomó mozaik család van a környezetemben és a többségükben jó viszonyt ápolnak a volt férjjel/feleséggel, amire én úgy gondolom, hogy szükség is van, hiszen van egy közös gyerek, akinek a nevelése és a róla való gondoskodás még mindig közös feladat és úgy nem megy, ha marják egymást. Szerintem semmi probléma nincsen azzal, ha egyszer-egyszer együtt is csináltok programot. A gyerek sem hülye, nem fog ettől felborulni az egész élete... Szerintem nem csináltál semmi rosszat, a párod túlreagálta.
2018. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Én nem csináltam volna meg, mert abban a hittben lesz, hogy ott van újra apa. Miért nem a pároddal vitéttek le?

Én is elvállt anya vagyok, de nemet kell az ilyenre mondani. Fiam is bepróbálkozott de jött velem és az új párommal. Mi lesz ha ezt jövő héten vagy épp most hétvégén újra eljátsza?? A pároddal szétmentek a gyerek miatt???

Egyszer elváltatok, miért kell azt a szerencsétlen gyereket feldúlni érzelmileg?

2018. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%

A párkapcsolatos részhez nem szeretnék hozzászólni, de a kislányod szempontjából tettél nagyon rosszat.

Kicsi még ahhoz, hogy felfogja, hogy ettől még nem lesztek megint egy család, és most bizony szegény elkezdett benne reménykedni.

Mert ha egyszer megtetted, akkor megteszed máskor is mert majd megkér rá... aztán még egyszer, még egyszer...

A felnőtt kapcsolatokról neki fogalma sincs, ő most azt hiszi, apa vissza fog jönni.

Ne zavard össze a gyereket.

2018. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!