Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj ha elmentem a játszira a...

Baj ha elmentem a játszira a gyerekem apjával és a közös lányunkkal?

Figyelt kérdés

1 éve külön élünk a gyerekem apjával. Nekem azóta lett új kapcsolatom. Neki is voltak női, de azért sokáig újra akarta kezdeni. Külföldön dolgozik, most itthon van pár napot. Közösen soha nem járunk sehova. Kislányunk, aki 4 éves kérte, hogy anya apa vigye el az új játszira. Páromnak elmondtam, h mit szolna hozzá ha expárommal elmennék a játszira max 1 órara meló után. Teljesen kiakadt, h én ezzel alázom őt. Semmibe nézem.

Soha nem járunk exemmel és a gyerekünkkel közösen sehova, de láttam a lányomon h szüksége van erre. Én elmentem... fogta az apja és az én kezem is és nagyon boldog volt.

Tényleg rosszul döntöttem h elmentem? Lányunk most az apjával, én meg a páromnál és egymáshoz sem szólunk.


2018. júl. 3. 20:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%

Baj, a gyerel miatt. Ezzel azt közvetited felé, hogy ti ketten ianét egy pár vagytok, holott NEM! Az apja külföldön dolgozik, néhanapján megy haza a gyerekhez (is), nem kell hármasban andalogni, mintha egy család lennétek.


A párodat is megértem, én sem örülnék, ha a kedvesem az exével mászkálna ide-oda "a gyerek miatt". Ebből szoktak elöbb-utobb összefeküdni a volt házastársak.


Döntsd el, hogy a pároddal vagy, vagy az exeddel és viselkedj is ugy!


29n

2018. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%

Igazából baj, mert evvel mindenki meg lesz vezetve.

Még a kislánynak is baj. Hiszen ő azt kérte, hogy az anyja és az apja újra együtt legyen vele. De ilyenből nem lesz több nagyon, hisz nem vagytok egy pár, és az ember a párjával mászkál. A te párodnak is menni kellett volna, ez lett volna a minimum.

Pont a kislány érdekében meg kell vele értetni, mi a helyzet, nem reményekkel táplálni. Nagyon pici ő még. Nem egy programot akart, hanem újra mindkét szülőjét.

A párod kiakadását is teljesen megértem.

Szóval ezt jól elszúrtad. Most magyarázd meg a gyereknek valahogy, ha most a szakítás ellenére együtt voltatok, ezentúl miért nem lesz így.

2018. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
47%

Én azt nem értem hogy minek jösz össze más pasival, miért nem jo az aki gyereket csinált neked?

De általában mindig ez van meglesz a gyerek,es szakitanak egymással a pár, fene sem érti ezt a mai társadalmat.

2018. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

Látom, a pontozgatás megy... sebaj, majd ha a gyereketek tök kezelhetetlen lesz, mert azt hiszi, apa mindig mellette van - holott rhadtul nincs -, akkor megérted, miért rossz, amit csinálsz.


Bár nekem a kedvesem se lennél, ha ennyire nem tudsz leszakadni az exedről - a "gyerekre" hivatkoza, persze ;)

2018. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Én nem pontozgattam senkit.

Akkor szerintetek még mindig az exhez húzok érzelmileg én is?

Köszönöm

2018. júl. 4. 10:35
 26/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem húzol te sehova érzelmileg, élvezed az ismerős szar megszokott bűzét.
2018. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!