Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinál ilyesmiket a...

Miért csinál ilyesmiket a húgom? Beszélnem kellene vele erről?

Figyelt kérdés
A húgom lebukott hogy vetkőzős masztizós képeket/videókat készít magáról, pedig csak 13 éves! Beszélnem kellene erről vele? Szerintem igen, de nemtudom hogy kezdeményezzem ezt a kellemetlen beszélgetést. Más is volt hasonló helyzetben? Egyébként a bátyja vagyok.

2021. nov. 16. 10:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%

Mindenképpen el kellene neki magyarázni, hogy ez nem oké. És valószínűleg hatásos volna, ha te ezt fiú szemszögből meg tudod világítani neki, hogy miért "nem menő" egy ilyen lány.

De hogy hogyan csináld... Biztos jön itt valaki okos ötlettel.

2021. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Az első mondatok nem igazán tudom mik lennének, de nagyon értésére érdemes adni, hogy a jövője szempontjából lehetnek problémák, ha ilyet tesz.
2021. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
68%

13 évesen az hogy masztizik oké.


Minden más nem oké. Beszélj vele. Mutasd meg neki egyik képét, az ütős kezdés egy beszélgetéshez.


Szia. Segítenél nekem? Aha miben? Mutatok egy fényképet. Ez mi az isten nyila? Normális vagy?..........

És elküldted valakinek? Kiskorú vagy felfogtad?

Azonnal töröld mindenhonnan, mindegyiket.

2021. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne, ha úgy hoznád fel, hogy olvastál egy cikket egy mondjuk 15 éves lányról, aki ilyen jellegű képeket és videókat készített magáról, de kikerült a netre, és ez mennyire rosszul érintette őt. + hozzá lehet tenni, hogy ami egyszer felkerül a netre, az sajnos ott is marad, stb, szépen köríteni a dolgot azzal, amiket még gondolsz.

Persze ez nem egy egyenes megközelítés, viszont nem annyira kellemetlen. Plusz arra is kell vigyázni, hogy ha "lebuktatod" hogy tudod, akkor mi van, ha annyira magára veszi/megijed, hogy többé nem csinálja? Mármint, a normál szexuális fejlődés sérülhet, ha rosszul éli meg ezt a beszélgetést, ami a felnőttkori szexuális és párkapcsolati életét nagyban befolyásolhatja majd.

2021. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Egyébként más is volt ilyen helyzetben? Kiváncsi vagyok hogy ő hogy reagálta le ezt. Köszi
2021. nov. 16. 11:19
 6/42 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy kamu, de akkor abból a jobb, életszerűbb fajta. És akkor kezelhető elméleti kérdésként, mert még hasznos is lehet - sajnos a felvázolt szituáció kicsit sem áll távol a valóságtól.
2021. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok és sajnos nem kamu...
2021. nov. 16. 11:28
 8/42 anonim ***** válasza:
55%
mi ebben az életszerű? semmi életszerűá nincs benne. elvétve akad egy két ilyen lány. ÉS ezt a kérdést is a 29 éves pedofil híre ihlette aki 13 évestől csalt ki képeket. Azt nem tudom ugyanaz -e a kérdező, de hogy kamu az biztos.
2021. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%

10-es

Középiskolában tanítok. Te meg álomvilágban élsz, ha úgy gondolod, 1-2 ilyen lány van...

2021. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
8%
11# Középiskola. Ott adott esetben már felnőtt nők is vannak. Ez meg itt egy 13 éves kislány. Hacsak tényleg nem a tegnapi hírek ihlették a kérdést.
2021. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!