Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinál ilyesmiket a...

Miért csinál ilyesmiket a húgom? Beszélnem kellene vele erről?

Figyelt kérdés
A húgom lebukott hogy vetkőzős masztizós képeket/videókat készít magáról, pedig csak 13 éves! Beszélnem kellene erről vele? Szerintem igen, de nemtudom hogy kezdeményezzem ezt a kellemetlen beszélgetést. Más is volt hasonló helyzetben? Egyébként a bátyja vagyok.

2021. nov. 16. 10:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%
#12 Középiskolás/gimis 14 éves már sokkal érettebb, ha mondjuk 13 év és 9 hónapos a témában szereplő lány...
2021. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg nem neked kéne ezt a dolgot megbeszélni vele hanem anyádnak
2021. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
73%
Igaz, tévedtem, egy 13 éves, 11 hónapos és 3,5 hetes gyereket kellene összehasonlítani egy 14 éves egy órással. Pont ennyi a közép meg az általános iskola között a különbség.
2021. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
97%

11-es vagyok

Volt már olyan esetünk, hogy a 14 éves kislány puszta szerelemből elküldte a 'pasijának' a pucér, stb. képeit, amik aztán kb. fél óra alatt körbeértek az egész iskolában... Úgy kétévente sajnos azért akad ilyen 'botrányunk'.

Nehogy azt hidd, hogy általános suliban nincs ilyesmi ennél a korosztálynál, amit a kérdés említ.

2021. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
93%

Csak magának csinálja, vagy kap érte pénzt is??


Hát, egy baráti jótanács azt hiszem elkéne neki... hogy ezt kurvulásnak hívják, az ilyen a rendes fiúknak sem tetszik, és amúgy sem normális. A szex meg egy személyes dolog két egymást tisztelő ember között, nem csak némi anyagcsere. Az, hogy a média ennek az ellenkezőjét hazudja, az csak egy szomorú tünete a beteg világunknak.

2021. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%
#10 Egy-két ilyen lány? :D Te melyik bolygón élsz? Már az én fiatalkoromban is tömegével voltak ilyenek, pedig akkor még csak épphogy kezdett elterjedni a videómegosztás az interneten, azóta meg egyre többen és többen vannak.
2021. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
94%

#6 kérdező, nem pont ilyenben, de lényegét tekintve hasonlóban voltam annyi fűszerezéssel, hogy én vagyok a húg.

16 évesen egy rakás önbizalomhiánnyal nekiálltam interneten ismerkedni. Egy elmebeteg 19 éves csávóval hozott össze a sors. Messengeren beszéltünk, de amiket írt, az kimerítette kb a szexuális zaklatás fogalmát (mai fejemmel), meg a lelki zsarolásét/bántalmazásét is, de ezt mind nem vettem észre benne, naiv voltam és csak jót akartam. A családom persze az egészről mit sem sejtett. Egyszer a bátyám véletlen meglátta ennek a chatelésnek egy részletét. Aznap délután elhívott sétálni, az első általános beszélgetős körök után kèrdezte, hogy van-e sejtésem, hogy miért hívott el, majd elmondta, hogy véletlen látta meg, hogy miket ír nekem ez a srác, és nem ítélkezett látványosan, csak kérdezett. H mi a motivációm, miért mentem ilyenbe bele, találkoztam-e már vele személyesen, mióta "ismerem", és h ő bár 2 évet volt együtt a barátnőjével, eszébe nem jutott volna olyanokat írni neki szexuálisan, amilyeneket én kaptam egy gyakorlatilag vadidegentől. Kérdezte, h jól érzem-e magam ebben (tudta jól, hogy nem). s

Segített ráébredni, hogy ez az egész baromi gáz, és a csávó semmi tisztességeset nem szeretne tőlem, segített észrevenni a pro-kontra érveket, és végül, bár a pasas már öngyilkossággal fenyegetőzött, szerintem főleg emiatt tudtam vele lezárni minden kommunikációt rá pár napra.


Fontos volt nekem, hogy a tesómon nem ítélkezést láttam, hanem azt, hogy tényleg fontos vagyok neki, és rám meg az én motivációimra kíváncsi.

2021. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
15%
#17 Nem hiszem, hogy az ilyen kislányok lelkére nagyon lehetne hatni azzal, hogy a rendes fiúknak mi tetszik. :D
2021. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
12%
Uhhh hát elég ciki hogy a bátyja vagy és láttál róla masztis illetve meztelen képeket/videókat , már az ciki lenne ha egy idegen ember látna azt hogy épp egy 13 éves “kis lány” ép magához nyúlkál ,milyen család vagytok ti? Úr isten , ezt inkább anyukádnak kellene meg mutatni nem neked nézegetni meg innen tanácsot kérni , mivel te a testvére bátyja ő pedig lány nem neked kellene ezen agyalni hanem anyukádnak , mert ha nem tesz valamit akkor a tesód 15 évesen nem fogja tudni meg számolni a kezén hány pasival volt dolga , más szóval könnyű vérü lány lesz belőle ,tegyük fel lehet már volt fiúval dolga , ennyi idősen én még babával játszottam , nem az hogy le Videozom magam épp hogy elégítem ki magamat és ki tudja kinek küldte el 😱
2021. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
94%
Okvetlenul beszelj vele, mert ha elkulfi valamelyik altala imadott kamasznak, akkor tuti ki fog kerulni es annak nagyon sulyos kovetkezmenyei lesznek! Beszelnek vele, es ha lekoptat, akkor bevonnam a szuloket! Nem a maszti a naj, hanem, hogy videozza!
2021. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!