Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinál ilyesmiket a...

Miért csinál ilyesmiket a húgom? Beszélnem kellene vele erről?

Figyelt kérdés
A húgom lebukott hogy vetkőzős masztizós képeket/videókat készít magáról, pedig csak 13 éves! Beszélnem kellene erről vele? Szerintem igen, de nemtudom hogy kezdeményezzem ezt a kellemetlen beszélgetést. Más is volt hasonló helyzetben? Egyébként a bátyja vagyok.

2021. nov. 16. 10:35
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
91%
#29 az az összes kérdés, naponta 1600... Be is baszna a napi 10 millió kérdés lenne
2021. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
86%

18. A bátyád okosan csinálta. Nem egyből leteremtett hanem megkérdezte higy miért csináltad és mit vársz ettől.

Ebben a konkrét helyzetben szerintem is fura lenne ha a bátty beszélgetne a bizonyos képek miatt, úgyhogy ha anyukád tudja akkor inkább neki kellene ezt megbeszélni a hugoddal. Ha ő valamiért nem fogja csak akkor hozd fel neki te ezt. De valamelyikőtök ek mindenféleképpen kell beszélni vele. Szóval szerintem is szólj anyukádnak először.

2021. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha kikerülne valahova szerintem az kb még a hírekben is megjelnne, azzal együtt akinek küldözgette.
2021. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
12%
Neked ezzel csak annyi a dolgod, hogy szólsz a szülőknek. Ha feljelentés lesz az ügyből, vagy bármi, tudniuk kell róla.
2021. nov. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
94%

#33 szerintem is. (18as vagyok)

Nem tudom, mi játszódott le benne, de az biztos, hogy erősen vissza kellett fognia az indulatait... Azért egyébként külön hálás vagyok, hogy nem a szüleinken keresztül intézte a dolgot, bár úgy látom, ez a kérdéskör már kicsit megosztó. Úgy éreztem volna, hogy mindenki tudja, és anyukám (bármennyire is szeretem őt), biztos, hogy nem tudott volna olyan higgadt maradni, mint a tesóm, illetve egy szülőt könnyebben lepattint egy lázadó kamasz véleményestül, jószándékostul, mindenestül, mint egy testvért.

2021. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
18%

Hát bocs, de én belehalnék, ha a bátyám kezdett volna akárcsak hasonlóról is beszélni velem.

Szerintem inkább keress egy lányt, akiben a húgod megbízik. Lánytestvér, vagy ha az anyukátok jó fej, akkor ő.

2021. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy mit msgxarázol neki ha aksrja ugy is csinálja Te meg fejre is állhatsz mert nonstop ugy se lehetsz vele. Max suliba csinálja aztán szét is lövik elöbbutobb az osztályábol vagy a nagyobbak
2021. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Na lett valami?
2021. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Sok válasz érkezett, köszönöm mindenkinek. Egyenlőre még nem léptem meg, de már sokszor átgondoltam mi legyen. Akinek van húga és hasonló korúak mint mi légyszi az írjon rám.
2021. nov. 18. 11:32
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan bukott le?
2021. dec. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!